Газета по-надвірнянськи
 

У поетичному всесвіті Богдани Ковалюк

12 грудня 2014, 14:26 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 496 переглядів

Недавно бібліотекарі мали приємність зустрітися, поспілкуватися, поринути у світ поезії Богдани Ковалюк, світ витончений, елегантний, жіночний.

Богдана Михайлівна вірші пише зі шкільних років, із 1997-го – у літературній студії «Бистрінь». Друкувалася у місцевій, обласній періодиці, антологіях «Бистріні» – «Купальська злива», «Сонячні обрії слова». Ще у передньому слові до «Купальської зливи» (2008 р.) Ярослав Дорошенко зауважив: «Сильне образне мислення і тонка художня деталь поезії Богдани Ковалюк відразу привертає увагу».

Зараз з-під пера авторки народилась чимала добірка нових поезій, з якими вона прийшла до читачів, шанувальників поетичного слова. Цікава жінка, розумна, ерудована, тонка творча натура. Відбулось надзвичайно приємне, корисне, цікаве спілкування. Затамувавши подих, присутні слухали чудові поезії – легкі, свіжі, написані гарною, запашною мовою як  у традиційній манері, так і в модерному стилі. Поетеса – філолог за освітою – добре володіє словом, витворює такі образи, зміст, сплітає такі сюжети, аж дух захоплює.

Якщо поет вкладає у свої вірші щиро свою душу, думки, почуття і дозволяє читачу доторкнутися до неї, то це і є справжня поезія, від якої читач отримує естетичну насолоду. Ми отримали її, наче побували в іншому вимірі – у поетичному всесвіті Богдани Ковалюк.

Марта КУШНЕРЧУК,

директор Надвірнянської ЦБС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!