Газета по-надвірнянськи
 

Вдячні депутатові районної ради

12 грудня 2014, 14:50 | Рубрика: Вдячність Версія для друку Версія для друку 586 переглядів

Час, у якому нам випало жити – складний і неоднозначний. Ми опинилися на перехресті, яке кидає виклик і примушує змінювати своє життя. Більшість українців стають самовідданими, жертовними, солідарними, чутливими до чужого горя. Українське прислів’я «Моя хата скраю» втрачає актуальність. Ми вчимося вирішувати проблеми гуртом, громадою як загальнодержавні, так і місцеві.

Прикладом може стати і село Стримба. Громада зібрала кошти і будує хату для свого односельця Василя Будзака, який захищає Україну на її східних кордонах. Гарний приклад для наслідування показав і місцевий підприємець, депутат районної ради від ВО «Свобода» Сергій Штогрин. Він за власні кошти налагодив електропостачання в їдальні Стримбівської школи: поміняв ввід кабелем, всі розетки, запобіжники до кожної з них. Це забезпечило нормальне функціонування електрообладнання шкільної їдальні.

Крім того, Штогрин Сергій  як депутат районної ради від ВО «Свобода» (на світлині ліворуч) домігся виділення з районного бюжету коштів (15 600 грн.) на енергозберігаючі вікна й двері для кухні й котельні і для поточних потреб нашої школи.

DSC_3138

Батьківський комітет, учнівський і педагогічний колектив Стримбівської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлюють щиру вдячність Штогрину Сергію і сподіваються на співпрацю в майбутньому.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!