Газета по-надвірнянськи
 

Виплата за оренду паїв – до 1 січня

12 грудня 2014, 14:28 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 576 переглядів

4 грудня у райдержадміністрації відбулась нарада з участю першого заступника голови РДА Андрія Крицького, заступника голови РДА Тараса Олендія, начальника відділу агропромислового розвитку РДА Михайла Клюфінського із представниками орендарів земельних паїв ПСП «Оскар», ТзОВ «Райз Прикарпаття» селищними і сільськими головами Ланчина, Тисменичан, Волосова, Середнього Майдану, Гаврилівки. Зараз ПСП «Оскар» орендує 954,6 га і ТзОВ «Райз Прикарпаття» 714 га. За 11 місяців ц. р. до місцевого бюджету вони сплатили 265,862 тис. грн. земельного податку.

Особливо гостру дискусію викликало питання розрахунку за земельні паї ПСП «Оскар». За словами сільських голів та на думку місцевих жителів, ціна за оренду землі є заниженою, тому потребує перегляду у бік підвищення.

Андрій Крицький дав чіткі вказівки: до 1 січня 2015 р. ПСП «Оскар» та ТзОВ «Райз Прикарпаття» повинні провести розрахунки за оренду земельних паїв з їх власниками; до 1 лютого 2015 р. – завершити роботу з виготовлення проектів землеустрою на території Ланчинської селищної та Краснянської сільської рад; вирішити питання щодо надання доброчинної допомоги для святкування Нового року в дитячих закладах та загальноосвітніх школах у населених пунктах, де орендують земельні паї.

 Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!