Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев`янко: «Частину соціальних пільг може зберегти доплата з боку Ахметова та інших бізнесменів»

19 грудня 2014, 13:36 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 568 переглядів

Уряд міг би зобов’язати власників великих приватизованих підприємств, що свого часу отримали їх за заниженими цінами, доплатити гроші у держбюджет. Це може гарантувати збереження частини соціальних пільг для наших співвітчизників. Таку думку висловив депутат від партії «Воля» Юрій Дерев’янко.

Він назвав такий спосіб напов­нення головного кошторису країни «приватизаційним компромісом». – У нас за ці чотири роки було продано (багато – ред.) великої державної власності абсолютно за заниженими цінами. Ми не говоримо про конфіскацію, ми не кажемо про реприватизацію. Ті власники, які купили, повинні доплатити, принаймні: а це і «Укртелеком», і величезні енергетичні компанії, які сьогодні генерують величезні прибутки, – уточнює він.

фото-ЮД

Кабінет міністрів України планує продати 1200 підприємств із списку таких, що не підлягають приватизації, і залишити у цьому переліку 300 об’єктів, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, представляючи Програму дій уряду. Він також додав, що, на його думку, частина корупції, яка є в державі, сконцентрована у державних компаніях.

Телекомунікаційне підприємство «Укртелеком», яке раніше належало державі, за часів правління президента-утікача Януковича перейшло під контроль структур, власником яких є бізнесмен Рінат Ахметов. Приватними стали і кілька великих енергетичних підприємств – «Київенерго» та інші, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!