Газета по-надвірнянськи
 

Живуть долею Держави

12 грудня 2014, 14:12 | Рубрика: Вторгнення, Освіта Версія для друку Версія для друку 499 переглядів

Вихованець стає громадянином тільки тоді, коли він живе долею Вітчизни. У цьому переконалися організатори й учасники благодійного ярмарку і концерту учнівських талантів у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. За ініціативою членів учнівського парламенту частину зібраних коштів вручили пораненим воїнам у зоні АТО, які запросили на зустріч до школи, жителям с. Бистриця Василеві Косюку та с. Парище Богданові Лавришину. Зараз хлопці проходять медичну реабілітацію і їм потрібна наша підтримка та допомога.

Гості розповідали про свої бойові будні наче якусь пригодницьку повість, було страшно… Учні дивились на них і не могли повірити, що ці люди стільки пережили і з мужністю вистояли. В їхніх очах ми бачили безстрашний «блиск нескореності», сили духу і волі. Зі слів воїнів, після одужання вони поїдуть до своїх побратимів, які залишились там воювати, але запевнили, що повернуться живими і обов’язково з перемогою. Учні вручили героям квіти і невеличку грошову допомогу.

S7309326

Бійці дякували за підтримку, за нашу громадянську позицію, патріотизм і переконані, що кожен із нас живе долею Вітчизни. Директор школи Микола Возний, дізнавшись про доброчинну акцію на допомогу бійцям АТО в нашому місті,  порадив за іншу частину зібраних коштів придбати теплі речі (шкарпетки і рукавиці). Ми закупили їх і передали бійцям батальйону оперативного призначення «Крук»  Національної гвардії України, зокрема, депутатові Надвірнянської міської ради Олегові Туєшину та його товаришам. А для підтримки духу і бадьорості учні намалювали малюнки для наших захисників-героїв.

Виховні справи нашої шкільної родини спрямовані на виховання свідомого громадянина, палкого патріота, на формування поваги до подвигів синів нашої землі, трагічних сторінок в історії нашого народу.

Наталія Буній,

педагог-організатор

Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!