Газета по-надвірнянськи
 

Зима, яка нас змінила…

12 грудня 2014, 14:25 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 455 переглядів

Під такою назвою у Надвірнянському коледжі НТУ відбулися літературні читання з нагоди вшанування Революції Гідності, організовані головою студентського профкому Тетяною Богославець та керівником літстудії «Новий Формат» Іванною Цимбалюк.

Тетяна Богославець згадала події, які стали початком революції, звернулася до студентів із закликом  ніколи не зрадити тих ідеалів, за які боролися і загинули багато молодих українців, підкресливши, що, можливо, революція і докорінно не змінила країну так, як цього хотілося б, але назавжди змінила всіх українців.

Воїни АТО, присутні на святі, подякували студентам та викладачам за підтримку, поділилися болючими спогадами з місця подій і подарували студентству прапор свого батальйону з автографами бійців.

Підтримала студентів і подякувала за їхнє свободолюбство, патріотизм, віру у свою країну заступник директора з виховної роботи Галина Савчинець. Особливого настрою додав виступ  четвертокурсника, активного учасника Революції Гідності  Василя Ванджурака, який зізнався, що раніше ніколи так вперто не вірив у свободу своєї країни, в її європейське майбутнє і тепер готовий її захищати від російського ворога.

Голова студентської ради Василь Жмендак прочитав авторську поезію, наголосивши, що Україна починається з кожного з нас, з нашої любові до неї, власної позиції, вчинків.

Далі свято продовжували у форматі патріотичних виступів, пісень, поетичних діалогів з гарячим чаєм  довкола  бочки з вогнем.

Літстудійці «Нового Формату» Олег Семенюк, Інна Квітковська, Світлана Іванущак, Христина Мартинюк, Андріана Мала, Марія Бойченюк, Назар Грицюк, Олег Кочержук, Андрій Хопта, Андрій Сорохманюк, Христина Максимюк, Соломія Дяченко, Дмитро Кузюк читали зворушливі авторські та поезії сучасних молодих авторів, ділилися спогадами, вболівали за долю своєї країни, гуртувалися довкола єдиної  мети, уже ніколи не зрадити ідеї, за які загинули їхні ровесники та однодумці.

Дякую всім учасникам і нагадую, що кожен із нас повинен нести цю Революцію в серці.

Іванна ЦИМБАЛЮК,

викладач Надвірнянського коледжу НТУ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!