Газета по-надвірнянськи
 

Маскувальні сітки для воїнів

29 січня 2015, 15:58 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 652 переглядів

Завдяки ініціативі членкинь Надвірнянського відділу «Союзу Українок» (керівник, заступник начальника відділу культури РДА Ольга Багрійчук) у Надвірнянській міській бібліотеці для юнацтва союзянки та представники громадськості Надвірної сплели уже дві маскувальні сітки для військових бліндажів. Одну з них уже передали у зону АТО через волонтера, депутата районної ради Віталія Котлярова, другу готують до передачі, а третю завершують плести (на світлині).

Поруч зі старшими жінками залюбки працюють і діти, переважно дівчата. Кожна з них старається вкласти тепло своїх рук і душі для захисників Вітчизни, котрі боронять її східні рубежі. Водночас, жінкам для подальшої роботи над сітками потрібні використані прості простині і простирадла білого кольору, а також натуральний парафін для виготовлення саморобних індивідуальних засобів для обігрівання.

IMG_2614

Організовано в юнацькій бібліотеці (м. Надвірна, вул. Грушевського, 4) також збір теплих зимових речей (одягу, взуття тощо) для передачі у зону АТО. Бажаючі допомогти можуть звертатися у цю бібліотеку.

IMG_2617

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!