Газета по-надвірнянськи
 

Мобілізація повинна бути виконана повністю

29 січня 2015, 15:48 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 522 переглядів

Указ Президента про часткову мобілізацію, погоджений Верховною Радою, повинен бути виконаний повністю, а вся повнота виконання цього закону має бути покладена на відповідні органи в межах їхньої компетенції та обов’язків. Про це заявив народний депутат України, член політичної партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко.

– Зараз ситуація є критичною. Агресор активізувався і важливими завданнями є його стримати, забезпечити мир і дати можливість нашим бійцям, які довший час перебувають на передовій, піти на ротацію, – зазначив політик.

– У цей відповідальний час дуже важливо, щоб одні органи не перекладали своїх обов’язків на інші щодо мобілізації, довільно трактуючи закон. Місцеві органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування спільно повинні забезпечити оповіщення і явку всіх мобілізованих, для того, щоб цей процес пройшов ефективно і в найкоротший час, – каже Юрій Дерев`янко. За його словами, у Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» чітко передбачено, що органи місцевого самоврядування організовують своєчасне оповіщення та прибуття громадян, які долучаються до виконання обов`язку щодо мобілізації, у порядку передбаченому частинами 3-5 ст. 22 Закону. Виконання цих повноважень згідно зі ст. 17 згаданого Закону покладено також на місцеві органи виконавчої влади.

– Крім того, Указом Президента «Про часткову мобілізацію» передбачено, що обов`язок місцевих органів виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування, із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати і забезпечити в установленому порядку своєчасне інформування та прибуття громадян, які призиваються на військову службу», – зазначив нардеп. – Мова тут йде про те, що в цей відповідальний час, коли потік добровольців уже скінчився, роботу потрібно організувати так, щоб представник місцевих органів виконавчої влади, військкоматів, а також представник органів місцевого самоврядування, а якщо потрібно, то і залучаючи представника від «Самооборони» – спільно повинні забезпечити донесення цієї інформації, повісток, здійснити оповіщення і зробити все необхідне для того, щоб виконати «мобілізацію» на захист України.

Прес-служба

народного депутата України Юрія Дерев’янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!