Газета по-надвірнянськи
 

Поповнюйте армійські лави

29 січня 2015, 16:00 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 675 переглядів

Надвірнянсько-Богород­чанський ОРВК інформує всіх громадян району, котрі бажають проходити військову службу за контрактом у лавах ЗСУ, про відбір кандидатів як осіб рядового, сержантського та старшинського складу, так і офіцерів запасу, а також тих, хто ще не отримав військово-облікової спеціальності (призовники), на заміщення вакантних посад рядового та начальницького складу.

Набір у комплектуючі військові частини проводять практично за всіма групами військово-облікових спеціальностей.

Розмір грошового забезпечення військовослужбовця за контрактом: 3000 – 4500 грн.

Нагадуємо усім бажаючим проходити військову службу на контрактній основі, що Надвірнянсько-Богородчанський ОРВК продовжує відбір у навчальні центри ЗСУ для здобуття військово-облікової спеціальності чи перекваліфікації на нову з подальшим направленням у вибрану військову частину для проходження служби згідно з контрактом.

Обираючи військову службу за контрактом, Ви отримуєте ряд переваг, з числа яких: престижний статус військовослужбовця; стабільний високий заробіток; безкоштовне медичне забезпечення для себе та членів своєї сім’ї; визначене та гарантоване законодавством соціальне забезпечення; реальні можливості для професійного зростання; можливість безкоштовного навчання у навчальних заладах МОУ; можливість навчання заочно у цивільних закладах освіти.

За детальнішою інформацією звертатись у Надвірнянсько-Богородчанський ОРВК за адресою: м. Надвірна, вул. Шевченка, 96, або за тел.: (03475) 2-25-37.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!