Газета по-надвірнянськи
 

Допоможімо увіковічнити пам’ять про Героїв

3 квітня 2015, 12:44 | Рубрика: Вторгнення Версія для друку Версія для друку 276 переглядів

Обласний координаційний комітет з допомоги пораненим під час проведення АТО ініціює благодійний збір коштів із метою спорудження пам’ятників на могилах загиблих під час АТО івано-франківців: Безпалька Петра Васильовича, Остап’юка Петра Володимировича, Лисенчука Володимира Васильовича, Семанюка Василя Васильовича, Шарабуряка Володимира Богдановича, Яков’яка Віктора Петровича. До речі, батько загиблого Василя Семанюка – уродженець с. Глинки Середньомайданської сільської ради.

«Ми не маємо права забути жодного з них, ми повинні зробити усе, щоб не допустити нових смертей, аби недаремною була загибель Героїв, людей, які віддали найдорожче, що в них було – життя для того, щоб на нашу землю прийшов мир. Звертаємося до Вас із проханням зробити свій вклад у цю благородну справу та перерахувати кошти на спільний рахунок, відкритий сім’ями загиблих», – йдеться у зверненні.

Реквізити благодійного рахунку на спорудження пам’ятників: МФО 336503 АТ «ОЩАДБАНК», Код ЄДРПОУ 09336500, Р/Р 26259510910212, Код отримувача 2981809887 СЕМАНЮК АННА МИРОСЛАВІВНА. Призначення платежу: благодійні внески.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!