Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські націоналісти – землякам на передовій

24 квітня 2015, 13:05 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 245 переглядів

Голова Надвірнянської райорганізації ВО «Свобода» Михайло Іваночко напередодні Великодня разом із побратимами – свободівцем Василем Сенатовичем і бійцями Національної Гвардії, які перебувають на ротації, Олегом Туєшиним та Василем Голінеєм, і головою Богородчанської районної ради Михайлом Головчуком доставили чергову гуманітарну допомогу воякам добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Для допомоги військовим націоналісти створили Благодійний Фонд ВО «Свобода-Гідність-Перемога». До організації вантажу долучилися активісти облорганізації ВО «Свобода», зокрема, Бурштинська міська, Тисменицька, Богородчанська і Тлумацька райорганізації, жителі краю, активісти та небайдужі наші земляки, українські діаспори з Португалії, Іспанії, Англії, які переймаються проблемами військових. Волонтери на передову привезли бронежилети, каски, форму та інше військове спорядження, якого вкрай не вистачає добровольчим підрозділам у Пісках.

Командир окремого добровольчого підрозділу «Карпатська Січ» Олег Куцин передав окрему велику подяку отцю-декану Надвірнянському УГКЦ Іванові Качанюку, який організував акцію «Великдень для бійців», щоб кожен військовий відчув підтримку під час Великодніх свят, тепло рідної домівки. Громада с. Пнів спекла та передала 300 духмяних пасок.

Відправка допомоги на схід – не просто передача харчів і речей бійцям, це знак того, що хлопці не залишенні напризволяще, що вдома піклуються про них і пам’ятають, для чого вони там. – Адже вони ціною власного життя виборюють мир і спокій для нас з Вами та наших родин, – зазначив Василь Сенатович.

– Здається, уже рік іде війна, але добровольчі батальйони, які не у складі Національної  Гвардії чи Збройних сил України, не відчувають державної підтримки. Нам говорять про перемир’я та про тишу. Зі слів наших побратимів, які воюють у Пісках, обстріли не припиняються 24 години на добу і завдання військових тут – вижити, виконавши бойове завдання. Тому наше завдання – забезпечити добровольців усім необхідним. Разом ми робимо корисну, спільну працю, яка веде до української перемоги, – наголосив Михайло Іваночко, повідомляє прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!