Газета по-надвірнянськи
 

Олександр Кеніз зустрівся з родинами загиблих героїв

24 квітня 2015, 13:10 | Рубрика: Влада, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 288 переглядів

Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника апарату Іван Бурій та начальник управління соціального захисту населення Іван Гурмак відвідали сім’ї загиблих героїв Юрія Барана та Владислава Файфури у Делятині.

Керівник району зустрівся з їх родинами не заради того, щоб просто передати гостинці, а головне – особисто дізнатись про їхні проблеми та допомогти в їх вирішенні.

ато-056

Гостей зустріла вдова Юрія Барана Марія Михайлівна. Про чоловіка згадує з непідробною ніжністю і любов’ю. Єдина розрада для неї – діти. Донечка Анастасія розповіла присутнім про свої вподобання, про те, чим займається і ким планує стати у майбутньому.

Олександр Кеніз відвідав сім’ю загиблого Владислава Файфури. Вдова Надія Романівна з маленьким Дмитриком на руках розповіла про донечок Валентину і Тетяну, про проблеми, з якими стикається родина, про допомогу, яку надають перш за все рідні, волонтери та влада.

Усі разом запалили лампадки, помолилися біля меморіальної дошки пам’яті героям, вшанували хвилиною мовчання загиблих у зоні АТО.

– Відвідавши ці дві родини, бачу, що про них піклуються та допомагають у першу чергу рідні, волонтерські організації. Ми пам’ятаємо наших Героїв та їхні сім’ї і підтримуватимемо їх, – зазначив голова РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!