Газета по-надвірнянськи
 

Про заборону легалізації та діяльності Комуністичної партії України, Партії регіонів, політичної партії «Опозиційний блок» та Партії розвитку України на території області

30 квітня 2015, 12:46 | Рубрика: Вторгнення, Політика Версія для друку Версія для друку 199 переглядів

Рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.04.2015 р. № 1596-35/2015

Відповідно до вимог ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги причини та наслідки кровопролиття на Майдані внаслідок антиконституційних дій тодішньої влади, її очільників та представників у Верховній Раді України, враховуючи громадську думку та висновки слідчих Генеральної прокуратури України щодо персональної ролі та відповідальності 73 народних депутатів України, членів фракції Партії регіонів та Комуністичної партії України, за результати та наслідки голосування ними за диктаторські закони 16 січня 2014 року, внаслідок яких загинуло більше сотні Героїв Небесної Сотні; організаторів, ідейних та ідеологічних натхненників сепаратистської антиукраїнської та українофобської політики, внаслідок якої Україна втратила частину своєї суверенної території в Криму та на Донбасі, враховуючи масштаби руйнації та багатотисячні жертви в Донецькій і Луганській областях – жертви серед мирного населення, військових Збройних сил України, Національної Гвардії України, Служби безпеки України, прикордонних військ та добровольчих батальйонів; з метою унеможливлення відродження та реваншизму антидемократичних і злочинних політичних сил, засновниками і членами яких є послідовники злочинної діяльності – лідери Комуністичної партії України, Партії регіонів, політичної партії «Опозиційний блок» та Партії розвитку України, висловлюючи абсолютну домінуючу думку і безкомпромісну політичну волю громади Прикарпаття, обласна рада вирішила:

1. Заборонити на території Івано-Франківської області діяльність Комуністичної партії України, Партії регіонів, політичної партії «Опозиційний блок» та Партії розвитку України як таких, що суперечать національним інтересам та порушують права і свободи громадян України.

2. Звернутися до головного управління юстиції в області з вимогою зняти з реєстрації місцеві організації вищевказаних політичних партій у термін до наступної сесії обласної ради.

3. Заслухати на наступній сесії обласної ради питання про діяльність головного управління юстиції в області.

4. Рішення опублікувати в газеті “Галичина” та оприлюднити в інших засобах масової інформації області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради В. Скрипничука та постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку (С. Федорців).

Голова обласної ради

Василь СКРИПНИЧУК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!