Газета по-надвірнянськи
 

Щоб спокійно служилося

30 квітня 2015, 13:16 | Рубрика: Військо, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 364 переглядів

У рамках проведення 5-ї хвилі часткової мобілізації цими днями  із Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК до 184-го навчального центру в с. Старичі Львівської області урочисто проводжали військовозобов’язаних наших земляків. Усіх їх на захист країни благословив о. Андрій Бакота УГКЦ.

Як розповів  військовий комісар Олександр Матьошко,  у навчальному центрі мобілізовані пройдуть відповідний вишкіл, де відновлять або здобудуть необхідні знання з військової справи. Після чого відбудеться розподіл до військових підрозділів, де мобілізовані продовжать службу. Вдалої військової служби і щасливого повернення додому їм побажали заступник керівника апарату РДА Іван Бурій, міський голова Зіновій Андрійович та заступник голови районної ради Іван Степник. Усі разом заспівали Державний Гімн України.

– Мобілізовані чоловіки настроєні патріотично, з розумінням і відповідальністю ставляться до захисту Батьківщини, -  зауважив заступник керівника апарату РДА Іван Бурій.

Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз наголосив, що відповідальні працівники РДА  за призов і мобілізацію виїжджатимуть у навчальні центри Збройних сил України для ознайомлення з умовами перебування військовозобов’язаних (призовників на строкову службу, мобілізованих),  забезпечення стосується армійського обмундирування, харчування, вишколу і дисципліни.

 До навчального центру у с. Старичі Львівської області виїжджав заступник керівника апарату РДА. Побачені умови, де перебувають військовозобов’язані, задовільні.

Інф. РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!