Газета по-надвірнянськи
 

День відкритих дверей у ліцеї

15 травня 2015, 12:22 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 644 переглядів

Нещодавно у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті під час Дня відкритих дверей його керівник полковник Микола Мартинюк відзначив, що ліцей є першою сходинкою у підготовці майбутніх захисників Вітчизни. Сьогодні тут навчається 325 ліцеїстів з 22-х областей України.

Найбільша гордість ліцею – випускники зі стійкими національно-патріотичними переконаннями, серед них Віталій Вдовитченко – випускник першого випуску 1999 р., нині – військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону Західного регіону України. Він розповів про свій життєвий шлях і вплив на власну долю загартування сили волі.

Гості ліцею мали змогу почути поради Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, син якого навчається в ліцеї. Гарну характеристику випускникам ліцею дав заступник начальника кафедри військової підготовки з навчальної та наукової роботи підполковник Андрій Станецький і начальник департаменту освіти і науки ОДА Вік­тор Кімакович, який високо оцінив роботу особового складу ліцею та матеріально-технічну базу.

Гості мали змогу ознайомитися із навчально-методичною та медичною базами ліцею, дізнались про вступні випробування, побачили показові виступи ліцеїстів.

Віра БОЙКО,

педагог-організатор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!