Газета по-надвірнянськи
 

Допоможім бійцям на сході

25 травня 2015, 14:36 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

Волонтери Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога», який створений у нашій області та охопив волонтерським рухом усі райони, активно працюють для забезпечення бійців ЗСУ, Національної Гвардії, МВС найнеобхіднішими речами – військовою амуніцією, медикаментами, продуктами харчування.

За час україно-російської війни, яка триває на східних рубежах нашої країни, волонтери Фонду зібрали та відправили на передову десятки тонн продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одяг, військову амуніцію та спорядження для наших захисників.

Прикарпатці розуміють, що тільки міцна, озброєна та підготовлена українська армія є запорукою спокою та миру в наших родинах. Тому всі небайдужі долучаються до збору коштів, продуктів, одягу та найнеобхідніших речей для наших захисників. Підприємці та прості громадяни допомогли зібрати кошти для трьох автомобілів, які волонтери доправили на передову. Два позашляховики та вантажний автомобіль ЗІЛ-131 зараз допомагають успішно виконувати бойові завдання нашим військовим на східному фронті.

Для прикарпатських бійців, яких держава не може забезпечити елементарними засобами захисту, закупили за пожертви благодійного фонду 6 бронежилетів, 4 захисні каски, медичні препарати, джути-турнікети, тактичне взуття, військову форму та іншу амуніцію.

Зараз готують до відправлення на передову черговий вантаж, а це вже десята поїздка, два мікроавтобуси доставлять у місця дислокації бійців легіону «Свободи» речі, які зібрали на Прикарпатті, індивідуальні пакунки для наших земляків.

Бійцям, які захищають село Піски та знаходяться в одній з найгарячіших точок східного фронту, наші волонтери доставлять закуплений за пожертви позашляховик. Цей автомобіль зараз вкрай необхідний для наших бійців. Для військових Івано-Франківського батальйону оперативного призначення доправлять автомобіль УАЗ. Наші волонтери мають відвідати за час цієї поїздки міста Артемівськ, Горлівку, Слов’янськ, Димитрове, Піски та інші місця перебування наших прикарпатських бійців.

«Якщо ми зараз не підемо захищати країну, то може настати такий момент, коли це робити вже буде пізно. Уже кожен зрозумів, що ніякі домовленості з ворогом, з московським окупантом, а тим паче з терористами не призведуть до української перемоги. До миру на нашій землі може призвести лише міцна українська армія. Ми це усвідомлюємо, ось тому і пішли на передову україно-російської виз­вольної війни. Єдине, коли можливе припинення війни – це наша перемога та вигнання агресора із наших територій», – переконані наші військові на передовій, з якими щодня підтримуємо зв’язок телефоном.

Бійцям дуже важлива підтримка українського народу та вкрай необхідні засоби захисту, військова форма, медикаменти та продукти харчування.

Звертаємося до всіх українських патріотів: не будьте байдужими – допоможіть бійцям, які оберігають спокій Вашої родини.

Реквізити Благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога»: ПАТ КБ «Приватбанк», Код банку 14360570, МФО 336677, рахунок № 26005052515464 (UAH), призначення – благодійні внески або картка Приватбанку 5169330506657326.

Із надією, вдячністю

та повагою

голова Правління Фонду

Зеновія Дробаха,

голова Наглядової Ради Фонду

Михайло Іваночко.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!