Газета по-надвірнянськи
 

«Карпатська Січ» вдячна лоївським школярам і педагогам

25 травня 2015, 14:42 | Рубрика: Вдячність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 593 переглядів

У квітні під час поїздки у зону АТО волонтери з Биткова Василь Сенатович і Василь Павлик передали бійцям батальйону «Карпатська Січ» 1500 гривень, зібраних учнями та педагогічним колективом Лоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Військовослужбовці на чолі з командиром батальйону Олегом Куциним висловлюють щиру подяку лоївчанам за таку матеріальну і моральну підтримку. Попередньо ці ж школярі та вчителі також допомагали коштами бійцям 124-ї і 128-ї бригад, в яких несуть військову службу їхні односельчани.

До батальйону «Карпатська Січ», окрім Василя Павлика і Василя Сенатовича, прикомандировані медичні волонтери: військовий лікар-травматолог, полковник запасу Анатолій Білоус, який працював у Надвірнянській центральній райлікарні, а також медсестра цієї лікарні Євдокія Веприк. Зараз батальйон захищає східні рубежі держави у селі Піски, а базується у Кураховому.

DSC_3422

В одному із будинків тут організували медпункт, де надавали першу медичну допомогу пораненим воїнам, навіть наші медики проводили деякі операції, – розповідає волонтер Василь Павлик. – Окрім згаданих місць перебування наших воїнів ми завозимо також адресні пакунки, зібрані речі і харчі на інші військові об’єкти і бойові загони в Артемівську, Дебальцевому, Кримському та інші.

Василь Павлик скупо розповідає про обстріли наших позицій на цьогорічне свято Великодня, коли поранили лікаря, згадує, як самому доводиться обмундировуватися і прикривати вогнем медиків, які добираються до поранених бійців, а ще розповідає, що високого бойового духу нашим хлопцям не бракує і разом зі своїми однодумцями-волонтерами готовий і далі допомагати захисникам.

Наш кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!