- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Карпатська Січ» вдячна лоївським школярам і педагогам

Posted By Модератор On 25.05.2015 @ 14:42 In Вдячність,Вторгнення | No Comments

У квітні під час поїздки у зону АТО волонтери з Биткова Василь Сенатович і Василь Павлик передали бійцям батальйону «Карпатська Січ» 1500 гривень, зібраних учнями та педагогічним колективом Лоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Військовослужбовці на чолі з командиром батальйону Олегом Куциним висловлюють щиру подяку лоївчанам за таку матеріальну і моральну підтримку. Попередньо ці ж школярі та вчителі також допомагали коштами бійцям 124-ї і 128-ї бригад, в яких несуть військову службу їхні односельчани.

До батальйону «Карпатська Січ», окрім Василя Павлика і Василя Сенатовича, прикомандировані медичні волонтери: військовий лікар-травматолог, полковник запасу Анатолій Білоус, який працював у Надвірнянській центральній райлікарні, а також медсестра цієї лікарні Євдокія Веприк. Зараз батальйон захищає східні рубежі держави у селі Піски, а базується у Кураховому.

DSC_3422 [1]

В одному із будинків тут організували медпункт, де надавали першу медичну допомогу пораненим воїнам, навіть наші медики проводили деякі операції, – розповідає волонтер Василь Павлик. – Окрім згаданих місць перебування наших воїнів ми завозимо також адресні пакунки, зібрані речі і харчі на інші військові об’єкти і бойові загони в Артемівську, Дебальцевому, Кримському та інші.

Василь Павлик скупо розповідає про обстріли наших позицій на цьогорічне свято Великодня, коли поранили лікаря, згадує, як самому доводиться обмундировуватися і прикривати вогнем медиків, які добираються до поранених бійців, а ще розповідає, що високого бойового духу нашим хлопцям не бракує і разом зі своїми однодумцями-волонтерами готовий і далі допомагати захисникам.

Наш кор.

 


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2015/05/karpatska-sich-vdyachna-lojivskym-shkolyaram-i-pedahoham/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2015/05/DSC_3422.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.