Газета по-надвірнянськи
 

Наше завдання – гідна зарплата

15 травня 2015, 12:24 | Рубрика: Громадськість Версія для друку Версія для друку 614 переглядів

Минулого тижня відбулася звітно-виборна конференція райкому профспілки працівників державних установ. Делегати заслухали звіт голови райкому Богдана Вінтоняка і переобрали його на п’ятирічний термін. Також до присутніх звернулися заступники голів районної ради Іван Степник та РДА Тарас Олендій, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович  і голова обкому профспілки працівників держустанов Ніна Гушпіт.

У звіті Богдан Вінтоняк акцентував увагу на тому, що, зважаючи на важку соціально-економічну ситуацію у державі, запроваджено жорстку економію. – Але це не означає, що весь тягар кризи треба перекладати на бюджетників та держслужбовців. Зростають комунальні платежі і це ще більше погіршує ситуацію. Профспілка працівників держустанов неодноразово зверталася до Президента, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, народного депутата України Юрія Дерев`янка щодо підвищення заробітної плати та забезпечення гідних умов праці.

Профспілчани відвідали багато історичних і визначних місць, серед яких Зарваниця, Гошівський монастир, Манявський Скит. Також членам профспілки надають безпроцентні кредити. – Наше завдання – стукати в усі двері, щоб забезпечити гідні умови праці для держслужбовців. Віримо, що держава змінить курс і почне відроджувати економіку, таким чином наповнюючи бюджети різних рівнів.

На засіданні обрали ревізійну комісію, делегатів на звітно-виборну конференцію обкому профспілки, зокрема, в молодіжну раду делегували Назара Мамчука. Грамотами обкому профспілки працівників держустанов відзначили голів профкому міської ради Василя Василенка й РДА та органів місцевого самоврядування Василя Букатюка, голову ревкомісії Михайла Дзембака та управління казначейської служби – за перемогу в обласному конкурсі на кращу первинну організацію і колективний договір (начальник – Надія Полатайко, голова профкому – Надія Іванчук). Грамотами райкому нагородили голів профкому УСЗН РДА Світлану Бурій, профгрупи Парищенської сільської ради Ганну Попович, молодіжної ради райкому профспілки Назара Мамчука і члена президії Ганну Ерстенюк.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!