Газета по-надвірнянськи
 

Робочі зустрічі у гірських селах

25 травня 2015, 14:47 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 579 переглядів

13 травня голова РДА Олександр Кеніз за участі керівника апарату РДА Миколи Кравчука, радника голови РДА Івана Тодорука та начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василя Уніята з робочим візитом відвідав гірські села Чорний Потік, Чорні Ослави і Білі Ослави.

Обговорено основні проблемні питання соціально-економічного розвитку територіальних громад. Представники влади ознайомилися зі станом реформи місцевого самоврядування, ремонту доріг, мобілізації та демобілізації військовослужбовців.

У Чорнопотоківській сільській раді сільський голова Василь Шовгенюк озвучив  основні актуальні проблемні питання територіальної громади. Серед них – пошук джерел фінансування для будівництва нової школи та ремонт доріг. Голова РДА оглянув основні заклади інфраструктури села. Сільський голова зазначив, що власними силами два рази на рік проводять поточний ремонт центральної дороги у селі.

За словами Чорноославського сільського голови Василя Поповича, основними проблемами села є: завершення ремонту сільського будинку культури, ремонт адмінбудинку сільської ради та проведення капітального ремонту дороги Делятин-Яблунів.

Під час перебування у місцевій ЗОШ І-ІІІ ст. голова РДА поспілкувався із колективом школи, ознайомився із матеріально-технічною базою закладу, визначив невідкладні, першочергові та перспективні питання, які потребують  вирішення. Відвідали також фельдшерсько-акушерський пункт.

У с. Білих Ославах Олександр Кеніз поспілкувався з місцевими підприємцями, працівниками сільської ради, виконавчого комітету та  керівництвом Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст. Також оглянув поштове відділення зв’язку та незавершене будівництво дошкільного навчального закладу.  Сільський голова Микола Щербюк серед основних проблемних питань визначив пошук джерел фінансування для завершення робіт із будівництва ДНЗ та капремонт дороги Делятин – Яблунів. Громада села готова надати посильну допомогу у ремонті даної дороги.

Спільно з активом сіл Білі Ослави і Чорні Ослави голова РДА обговорив основні напрямки і перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади згідно із Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та запропонував  об’єднатися селам Білі Ослави, Чорні Ослави, Чорний Потік, Заріччя та смт. Делятин в одну територіальну громаду із центром у селищі Делятин, де є необхідна для цього інфраструктура.

Інф. РДА.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!