Газета по-надвірнянськи
 

Розвиваємо і дбаємо про Музей

15 травня 2015, 13:09 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 655 переглядів

Минулого тижня голова РДА Олександр Кеніз із радником Іваном Тодоруком побували в НГВУ «Надвірнанафтогаз». Спільно із начальником підприємства Володими­ром Чуприною оглянули експозицію Музею нафтопромислів Галичини, де відображено різні етапи видобутку нафти і газу на теренах Івано-Франківщини (на світлині).

Голова ГО «Інститут історії Надвірнянського нафтопромислового району» Ігор Гузійчук провів цікаву і змістовну екскурсію. Він зазначив, що в подальшому планують розширити дану експозицію: – Встановимо нафтовий шиб, який використовували для буріння свердловин на початку 19 ст. У вересні заплановано провести конференцію, темою якої стануть видатні нафтовики нашого краю, які доклалися до розвитку технологій видобутку вуглеводнів.

IMG_3578

Голова РДА Олександр Кеніз залишився враженим від побаченого. – Завдяки ініціативній групі та сприянню керівництва НГВУ відроджується забута історія Надвірнянського нафтопромислового району. Ми, як влада, сприятимемо у подальшій реалізації цього проекту, щоб про Музей нафтопромислів Галичини знали і сюди приїжджали численні туристи та фахівці нафтової справи, – наголосив керівник виконавчої влади району.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!