Газета по-надвірнянськи
 

Свято Матері

15 травня 2015, 12:44 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 653 переглядів

у Надвірній …

12 травня у читальній залі райбібліотеки вшановували всіх мамів, а особливо Надію Осташук – завідувачку Черниківської бібліотеки-філії, маму-героїню, яка народила і разом з чоловіком виховує 7 дітей. Ведучі Тетяна Гавриленко та Наталія Берчак запросили до слова Надію Дмитрівну, представили її двох діток – Аню та Назара. Пані Надія розповіла про свою сім`ю, дітей, радощі і труднощі, родинні традиції.

Аня і Назар подарували матусі гарні вірші, а також поезії про маму Богдани Ковалюк та Марії Стефурак читала Раїса Грушецька. Привітали Надію Дмитрівну директор ЦБС Марта Кушнерчук, голова профкому Зіновія Заяць та Роман Глодан, який подарував кілька ліричних пісень.

… у Ланчині …

У залі Ланчинського народного дому урочисто, піднесено і зворушливо відзначено свято Матері, ініційоване бібліотекою для дорослих (завідувач Марія Попович), колективом народного дому та будинку дитячої творчості. Учасники художньої самодіяльності дарували присутнім чудові пісні, танці, поетичні твори. Особливо щиро звучали вірші про мамів та бабусь від найменших учасників дійства з дитячого садочка. Ведучі свята приділили увагу матерям, сини яких зараз в АТО, для них звучала пісня «Прошу у неба, щоб повернувся син живим», а також матерів, які працюють за кордоном заради своїх дітей.

Марта Кушнерчук.

… у Зеленій …

Із щемливими словами подяки зверталися до матерів ведучі свята у Зеленському будинку культури Микола Остап`юк і Вероніка Хопта, Михайло Онуфрак і Леся Кузюк. Одночасно аматори сцени дарували своїм ненькам квіти.

Багато оплесків отримала найменша учасниця концерту Софійка Гуцуляк та читець Юля Сіщук. Линули задушевні пісні у виконанні ансамблю дівчат, солістів Лілії Латі, Мар`яни Сидорук, Вікторії Остап`юк, Лесі Савчук, Ольги Осташук. Приємно вразило співом тріо школярок Вікторії Осташук, Соломії Філюк, Любові Добрянської.

Подякував матерям за їхню ласку і турботу сільський голова Віталій Хопта.

Ми дуже дякуємо за це свято, за приємно проведений час керівникові будинку культури Наталії Осташук, яка підготувала цей концерт, директорові школи Тарасу Дем`янчуку за участь у святі талановитих школярів.

Олеся КОСЮК.

… у Делятині …

10 травня у Делятинському народному домі не було вільних місць. Матері, бабусі, дружини, сестри прийшли приймати вітання від своїх талановитих діточок.

Зі сцени свято поблагословили духовні отці, а далі в залі запанувала атмосфера дитячих емоцій та відповідних позитивних реакцій переповненого глядацького залу. Свою майстерність на святі показували вихованці Делятинських – музичної школи, катехититичної школи ім. Симеона Лукача, навчально-виховного комплексу, середніх шкіл, гуртківці народного дому. Свято закінчилось виконанням дитячим хором «Патріот» Делятинського НВК та всіма присутніми духовного Гімну «Боже великий єдиний».

Володимир Черленюк.

… у Фитькові

На лінійці-реквіємі «Ніхто не забутий…» у Фитьківській школі пролунали на фоні мелодії пісні «Журавлі» вірші, які підготували учні 6-го класу гурту «Веселка» під керівництвом О. В. Криски. Хвилюючою стала присутність односельчанина, воїна АТО – Петра Семенюка, котрий на декілька днів приїхав додому.

У щирій молитві всі присутні з благословення о. Микола Григорука схилили голови за мирне небо. На святковому концерті «Вона печаль – Вона добро і втіха» до Дня Матері виступили шкільний хор та учительський ансамбль  «Берегиня». До сліз зворушили присутніх інсценізація вірша «Посіяла людям літа свої», пісні «Летіла зозуля» у виконанні Оксани Івасик та «На варті» – Андрія Насадюка.  А «Многая літа» для всіх матерів співала вся зала разом з о. Іваном Качанюком. А ще цього дня спом’янули 20-ті роковини від дня смерті нашої односельчанки, незабутньої поетеси Надії Попович. Привітали її маму колектив школи, сільський голова Марія Дмитрук, заступник начальника відділу культури та туризму РДА Ольга Багрійчук. Учні школи прочитали вірші Надії про матір, полинула Надійчина пісня «Мій карпатський краю» на музику нині також покійного Якова Чабана.

Оксана Івасик.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!