Газета по-надвірнянськи
 

Уклін Вам, найрідніші

15 травня 2015, 12:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 762 переглядів

Зі цвітінням садів, з тихим шелестом трав приходить у другу неділю травня приємне кожному серцю свято Матері, яке відзначає вся світова громадськість.

З висоти дорослого згадується за словами Андрія Малишка «Рідна мати моя, ти ночей не доспала…». Пригадуються недоспані дитячі ранки з поспіхом до школи, чарівні вечори із медоносним запахом акації та липи, смачно приготовлена і щиро подана материнськими руками вечеря. А що пророкує подарований вишитий рушник, через відтінки кольорів якого оживає все знайоме до болю: і дитинство, й розлука, й вірна материнська любов.

DSC_0196

Напередодні материнського свята, найціннішого для кожного народженого, і Всесвітнього дня родини (15 травня) керівництво НГВУ «Надвірнанафтогаз» та профспілковий комітет провели зустріч із представницями прекрасної половини для пошанування жінки-матері, матері-трудівниці, берегині родинного вогнища. Саме ця велична постать сім’ї своєю турботою і дбайливістю, ласкою та ніжністю, опікуючи дітей, плекає та гартує їх духовне й фізичне здоров’я. Від її люблячого, доброго і щирого серця випромінюється любов до сімейного осередку, до Батьківщини. Звідси – основи людської та релігійної моралі, тут – дзеркало майбутнього.

Із вдячним і вітальним словом до запрошених на зустріч звернувся начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна. Він відзначив, що із 366 працюючих жінок на підприємстві – 328 матерів, які народили і виховують від 1 до 6 дітей, а Госедло Олена Юріївна – сторож житлової ремонтно-експлуатаційної дільниці, ростить десятьох кровинок. А що є краще за дітей, які народилися з любов’ю? Нехай якнайдовше народжені будуть дітьми і якомога довше у житті промовляють, дивлячись у вічі, найдорожче слово – Мама.

DSC_0207

Присутні мали можливість під музичний супровід помилуватися фотопортретами матерів-трудівниць, яких послідовно висвітлював мультимедійний екран. Найщиріші вітання від чоловіків, як сильної половини людства, висловив голова профкому нафтовиків Олександр Діканьов, у додаток жінки-матері отримали солодощі. У дарунок від дітей звучали поезія та пісні, присвячені її Величності Матері.

Ігор Станіщук,

начальник відділу

соціального розвитку НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!