Газета по-надвірнянськи
 

Як обрати професію та мати успіх у майбутньому

15 травня 2015, 12:54 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 830 переглядів

«Обираючи професію – обираєш майбутнє» – під таким гаслом розпочався 6 травня ц. р. профорієнтаційний урок для учнів випускних класів Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ст., мета якого – сформувати у школярів активну життєву позицію, готовність до професійного самовизначення.

 Звернуто увагу випуск­ників на базову формулу вибору професії: «Хочу. Можу. Треба». Невимушений, активний діалог спонукав школярів замислитися над особистими можливостями, життєвими пріоритетами. Їх цікавило практично все: «Де навчатися?», «Як побудувати успішно кар’єру?», «Куди піти працювати?». Це лише невеликий перелік питань, на які намагалися відповісти на уроці-семінарі.

DSC07819

Такі заходи тривають у дружній атмосфері та за активної участі не лише учнів, а й запрошених на уроки практичного психолога Оксани Янчак та соціального педагога Тетяни Насадюк.

Під час дискусії «Обирати професію треба правильно» дійшли до висновку, що при виборі професії слід враховувати не тільки мрії та бажання, а й свої здібності, потребу на ринку праці та поради професіоналів. Цікавили питання навчання та перенавчання за сприяння служби зайнятості та можливості подальшого праце­влаштування.

 Випускники отримали позитивні враження, актуальну і корисну інформацію. Уляна Півторанюк, фахівець райцентру зайнятості розповіла присутнім про тенденції розвитку попиту на робітничі професії з урахуванням економічної ситуації.

– Ми впевнені, завтрашній день – за обізнаними людьми, фахівцями з високим рівнем знань, вмінь та підготовки. Зважаючи на те, що роботі людина віддає більшу частину свого життя, важливо вже сьогодні зробити вірний вибір на користь тієї професії, яка дозволить кожного робочого дня відчувати себе потрібним, – підсумував урок і подякував фахівцеві райцентру зайнятості директор Гвіздської школи Віктор Муляр.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!