Газета по-надвірнянськи
 

З високості дивляться солдатські душі

15 травня 2015, 13:16 | Рубрика: Культура Версія для друку Версія для друку 642 переглядів

«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино» – таке гасло вечора пам’яті у Гаврилівській ЗОШ І-ІІІ ст. організованого спільними зусиллями заступника директора з виховної роботи Світлани Сідляр, керівника вокального гуртка В. Лацка, художнього керівника будинку культури Олександри Гайдаш та працівників сільської бібліотеки.

«Я проклинаю тебе, війна!» – з ненавистю і болем лунало з дитячих вуст. Прозвучали патріотичні пісні у виконанні учнів та жіночого вокального ансамблю будинку культури, але найбільше торкнулася людських сердець поезія вчителя історії Г.І.Одокій «Родила сина я не для війни» та пісня Олександри Гайдаш «Служи, мій сину». На святі були присутні односельчани-воїни АТО Руслан Гвоздянчук, Михайло Мороз, Руслан Грицяк та Михайло Гавкалюк (на світлині).

DSCN1171

Теплінь серця неньчиного

У Гаврилівській сільській бібліотеці із 5-класниками місцевої школи (класний керівник Світлана Андрусяк) провели свято до Дня Матері «Рідна моя, нене».

Учні розповідали приказки і прислів`я про маму, а потім подарували своїм ненькам щирі слова і квіти. Батьки вдячні організаторам свята – сільській бібліотеці, а також жіночому ансамблю будинку культури, котрий присвятив їм пісенний віночок.

Марія МЕЛЬНИК,

бібліотекар

Гаврилівської сільської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!