Газета по-надвірнянськи
 

Звернення

15 травня 2015, 12:51 | Рубрика: Вторгнення, Політика Версія для друку Версія для друку 660 переглядів

Події останніх тижнів свідчать, що Російська Федерація не має намірів обмежитися окупацією Криму і захопленням частини Донецької та Луганської областей, а продовжує концентрувати регулярні війська та озброювати бандитські терористичні групи для дальшої агресії та окупації Української землі. Усі ці дії вчиняються всупереч вимогам міжнародного права та ігноруючи позицію світового цивілізованого співтовариства.

Верховна Рада України 27 січня 2015 року визнала Російську Федерацію державою – агресором. Така рішуча позиція найвищого законодавчого органу нашої держави покладає на всіх громадян України обов’язок припинити будь-які зв’язки з інституціями Росії, адже вони можуть бути використані проти суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Особливу роль у неоголошеній війні Росії проти України відіграє Російська (Русская) православна Церква, ієрархи якої називають окупацію України не інакше, як «священна війна» або «хрестовий похід православ’я” і благословляють терористів та найманців на вбивства і знищення всього українського. При цьому РПЦ використовує свій необмежений вплив на Українську Православну Церкву Московського патріархату, яка, відповідно до статутних документів, входить до її складу і є канонічним підрозділом Московського патріархату. Саме тому керівництво Київської митрополії, єпископат УПЦ МП, значна частина священиків не засудили російської окупації Криму і агресії на Донбасі. Більше того – Синод УПЦ МП у червні та грудні 2014 року ухвалив зміни до статутів двох кримських єпархій, які визнають Крим суб’єктом Російської Федерації. Війну на Донбасі названо «громадянським конфліктом», панахиди за загиблими українськими воїнами і служби за здоров’я живих захисників України, за перемогу України і визволення нашої землі від окупантів відбуваються не в усіх храмах Московського патріархату. Натомість часті випадки підбурення до зриву мобілізації, потурання сепаратизму під виглядом «любові до братського народу». Така поведінка в умовах розширення російської агресії на всю територію України у вигляді диверсій і провокацій – найкраща підтримка агресора.

Ми переконані, що абсолютна більшість вірян і священнослужителів УПЦ МП – щирі патріоти України, які вболівають за її волю та щасливу долю. Тому звертаємось до Вас, дорогі земляки: вимагайте від керуючих органів Української Православної Церкви негайного виходу зі складу Російської (Русской) Православної Церкви. Лише спільна молитва українців буде почута Богом і Всемогутній Господь благословить українцям перемогу у війні, звільнення всіх українських земель від окупантів та пошле мир і благополуччя українському народові та державі.

Звернення підтримано на першому пленарному засіданні 50-ї сесії Надвірнянської міської ради шостого

демократичного скликання 30 квітня 2015 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!