Газета по-надвірнянськи
 

7 червня «Народній Волі» – 25

5 червня 2015, 13:41 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 769 переглядів

Василь Попович,

голова районної ради:

– Шановні колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди 25-річчя виходу у світ першого номера «Народної Волі».

25 років – це чверть століття, це новітня історія нашої держави та нашого краю. «Народна Воля» на початку 1990-х відстоювала ідеї національного та духовного відродження. Ми пам’ятаємо критичні статті та виступи на вічах світлої пам’яті Василя Байляка, літературні та журналістські доробки ветеранів газети Степана Писуляка та Миколи Питлюка. Наша газета зайняла активну позицію у 2004 році під час Помаранчевої революції та Революції Гідності в 2014 році. Змістовними є матеріали, які висвітлюють військові дії на сході України та допомогу волонтерів  Надвірнянщини Збройним силам України.

Районна рада, як співзасновник газети, високо цінує Вашу працю, громадянську та державницьку позицію.

Бажаю колективу газети мирного неба над Україною, творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та досягнення нових висот на ниві журналістики.

Олександр Кеніз,

голова районної державної адміністрації:

– Щиро вітаю журналістів, працівників та читачів «Народної Волі» із 25-ю річницею від дня заснування Вашого видання, яке є щирим, відвертим, об’єктивним, мудрим, тематично багатогранним. Свобода слова, думки, волевиявлення людей упродовж усіх цих років – визначальні пріоритети у редакційній роботі.

Переконаний, що сила й авторитет газети залежить і залежатиме від професійної майстерності, творчого пошуку і вміння журналістів дотримуватися стандартів української і світової журналістики, залишатися вірним об’єктивності і правді життя.

Бажаю колективу міцного здоров’я, творчого неспокою, непохитності у досягненні задумів та планів в ім’я розбудови рідної Надвірнянської землі.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова:

– Вітаю колектив редакції газети «Народна Воля», усіх її численних читачів із ювілейною датою – 25-річчям від дня виходу у світ першого номера та із професійним святом – Днем журналіста!

Чверть століття газета залишається важливим джерелом інформації про політичне, громадське та соціально-економічне життя Надвірнянщини, що дозволяє їй, без перебільшення, мати заслужений авторитет у своїх читачів. Багато змін відбулося за ці роки: змінювалися обсяги, поліграфічне наповнення, тематика публікацій. Але незмінним залишилося одне: газета завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, котрі прославляють наше місто, район, про важливі віхи історичного шляху нашого народу до свободи та незалежності. Вона вчить любові й розумінню, щирості й відданості, вона створює літопис Надвірнянщини і є відмінною школою майстерності для декількох поколінь творчих працівників. Приємно, що Ваша газета приділяє багато уваги і роботі депутатського корпусу міської ради, об’єктивно інформуючи про нашу діяльність.

Бажаємо Вам і надалі залишатися фахівцями своєї справи, створювати цікаві матеріали і завжди бути корисними для своїх шанувальників, продовжуючи високо тримати планку журналістського таланту! Міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, миру і злагоди!

Журналістам, працівникам, читачам

Надвірнянської районної газети «Народна Воля»

Адміністрація і профком НГВУ «Надвірнанафтогаз» щиросердечно вітають колектив редакції газети «Народна Воля» з нагоди 25-річчя під час виходу першого числа часопису.

«Народна Воля» стала улюбленою для жителів району, щирою, об`єктивною, тематично багатогранною, вона постійно розширює свою читацьку аудиторію. Саме завдяки активній національній позиції, державницькому устремлінню та дотриманню журналістських стандартів має високий авторитет у наших краян.

Упевнені, що й надалі обрані газетою демократичні чесноти, самовіддане служіння землякам, неспинне прагнення змінювати життя у районі на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами для журналістів видання, численного активу громадських дописувачів і передплатників, також усіх жителів району.

Щиро бажаємо редакційному колективу ще багато творчих знахідок, цікавих тем, безліч справжніх поціновувачів журналістського таланту та ще більшого визнання!

З ювілеєм!

З повагою

Володимир ЧУПРИНА,

начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз».

Олександр ДІКАНЬОВ,

голова профкому підприємства.

Іван Яворський,

начальник Центру поштового зв`язку № 4:

– Передплачую, читаю і шаную «Народну Волю» із перших днів її заснування. Поважаю за об`єктивне і вичерпне висвітлення всіх основ­них подій у районі, у житті громад м. Надвірна, селищ і сіл. Газета є джерелом інформації про напрямки діяльності органів місцевого самоврядування, відділів та управлінь РДА. Та, чи не найбільшого авторитету газета набула за патріотичне виховання. Ще в часи тоталітарного режиму на її шпальтах привертали увагу публікації про національно-визвольну боротьбу українського народу, про героїв-повстанців. Нині, в унісон із часом, знайшли своє відображення події на сході України, вражають розповіді про героїв-учасників АТО. Щиро бажаю колективу дотримуватись і надалі державницької політики, бути у центрі історичних подій, зростання читацької аудиторії, успіхів у професійному й особистому житті.

З ювілеєм!

Ігор Скорупський,

голова комітету профспілки

ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»:

– Працівники нашого підприємства є постійними передплатниками газети. Завжди цікаво читати про визначні події краю, цікавих людей та довідуватися останні новини.

Незважаючи, що з розвитком новітніх технологій люди у пошуках новин все більше поринають у інтернет, та «Народна Воля» утримує свою нішу на інформаційному ринку Прикарпаття.

Від численного колективу нафтопереробників бажаю народновольцям успіхів на професійній і життєвій стежині, миру, злагоди, фінансового процвітання і постійного творчого неспокою.

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя Надвірнянської газети «Народна Воля». За стільки років служіння людям видання зазвичай набирає ваги історичного, документального часопису свого краю. Бо на його шпальтах у текстах і світлинах залишається новітня історія краю. Велика шана і вдячність за це багатьом поколінням журналістів, кореспондентів, дописувачів.

Дякуємо за матеріали на тему державотворення і місцевого самоврядування, за публікації про національно-визвольну боротьбу, про звитягу земляків-воїнів АТО й волонтерів, за всебічно висвітлену діяльність і проб­леми Надвірнянщини. Дякуємо за непохитну і переконливу позицію керівництва та колективу, за тісні зв’язки з читачами, за співпрацю з підприємницькими колами. Впевнені, що така місцева преса, як газета «Народна Воля», має бути прикладом для української журналістики. Бажаємо трудовому колективу часопису творчого натхнення, успіхів у виконанні поставлених завдань, великих тиражів і популярності серед читачів. Нових Вам досягнень, дорогі колеги, щастя у родинах, міцного здоров’я, справжнього задоволення від чесно виконаної роботи. Миру нашій землі. І ще багато ювілеїв Вашому виданню на радість вдячних читачів.

З повагою

перший секретар НСЖУ

Сергій ТОМІЛЕНКО.

Щиро вітаю всіх, котрі сьогодні працюють, усіх, котрі раніше працювали у «Народній Волі», із 25-ю річницею від дня виходу першого числа видання!

Шановні колеги! Журналістська праця надзвичайно складна, напружена, часто невдячна, а іноді й небезпечна, але насамперед від журналістів залежить, якою побачать нашу країну нащадки. Тож і надалі відповідально творіть літопис рідного краю, доносьте до читачів слово правди, підкорюйте їхні серця яскравими матеріалами!

Бажаю успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди та достатку Вам і Вашим родинам.

Вікторія ПЛАХТА,

секретар НСЖУ, голова Івано-Франківської

обласної організації НСЖУ.

Микола Андрейчук,

голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, молодіжної політики, туризму та спорту районної ради, директор Цуцилівського НВК:

– Щиро вітаю з ювілеєм усіх працівників редакції газети «Народна Воля», її редактора Івана Гриджука. Бажаю колективу народного часопису Надвірнянщини творчої роботи, гострого об`єктивного пера, фінансового благополуччя, миру, злагоди і міцного здоров`я. Газета «Народна Воля» є одним із перших демократичних видань на Прикарпатті. На друкованих шпальтах часопису цікаво висвітлюється суспільно-політична, культурно-освітня і господарська діяльність краю. Цікаво читати статті, розміщені під традиційними рубриками: «Сторінки історії», «Люди мого краю», «Мистецькі зустрічі», «Політичний момент» і «Місцеве самоврядування».

Як голова профільної комісії районної ради хочу відзначити, що газета завжди вчасно й об`єктивно висвітлює роботу комісії і прийняті нею рішення.

Віталій Хопта,

Зеленський сільський голова:

– Журналісти газети «Народна Воля» – часті гості у Зеленій, Чернику і Максимці. Висвітлюють наші численні проблеми, знаменні і радісні події, такі, як День села і фестиваль об’єднання родів. «Місцеве самоврядування» – провідна рубрика у часописі, де активно висвітлено діяльність інших сільських голів і за допомогою газети можна перейняти певний досвід господарювання. Також активною підмогою у нашій роботі є постійні роз’яснення соціальних служб. Прагнемо, щоб й надалі наша плідна співпраця міцніла і не раз писалися статті із урочища Джурджі чи під мелодійний спів водоспаду Кудринець.

Оксана Івасик,

заступник директора Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ст.:

– «Народна Воля». Саме така назва підтверджує життя нашої газети, бо сторінки «Народної Волі» цікаві, правдиві. Редакційний колектив старається висвітлити історичні події, різні вісті, щирі вітання для наших краян. Моїй мамі уже 89 років, але вона давно передплачує нашу районну газету, цікавиться новинами, про які ви пишете у «Народній Волі». І саме від імені моєї матусі і від нашої родини загалом, від моїх колег по роботі вітаю редакцію газети «Народна Воля» з ювілеєм. Бажаю працівникам часопису здоров’я, родинного щастя, мирного неба.

Творіть добро – воно Вам личить.

Хоч час пливе, а Ви все молоді.

Нехай життя Вам щастя зичить,

А доля хай дарує многа літ!

Василь Косюк,

боєць АТО (с. Бистриця):

– Газета завжди відгукувалася про наші долі та проблеми. І сам дізнався багато нового про новації у законодавстві, які стосуються вояків. Непрості і переломні часи настали для неньки України, маємо спільно побороти ворога із кремлівським обличчям. Велика роль у цьому засобів масової інформації, бо через газету сильно відчувається підтримка і переживання громадськості і влади. Та знаєте, хоч здається, що ми далеко, але наша лінія фронту – тут. Саме ми повинні дбати про забезпечення бійців-краян і піклуватися про їхні сім’ї. Наступні роки в Україні мають пройти під гаслом побудови сильної і незалежної України, з якою рахуватимуться у світі. Газеті «Народна Воля» у цей ювілейний і визначальний час бажаю процвітання і щоб ніколи не затуплювалося гостре журналістське перо.

Володимир Свягла,

викладач Надвірнянського коледжу НТУ, член НСЖУ:

– Швидко минає час. Здається, тільки вчора «Народна Воля» розпочала своє життя, а сьогодні минає чверть століття, як вона завітала до нас.

Якщо людині двадцять п’ять років, то це – юний вік, але наша «Народна Воля» у свої 25 досягла високих вершин. Вона відома далеко за межами району, її люблять, нею цікавляться, її чекають та читають.

Тож побажаймо їй процвітання. З днем народження, рідна газето!

Ольга Багрійчук,

заступник начальника відділу культури РДА, голова районної філії «Союзу Українок»:

– Вітаю колектив редакції газети «Народна Воля» і всіх нас, її читачів, із чвертьстолітнім ювілеєм. Наша районка у повсякденні переконливо довела, що є гідним літописцем Надвірнянщини, де черпаємо інформацію про соціально-економічну, суспільно-політичну ситуацію в районі, освітнє, культурно-мистецьке життя та ін. Приємно співпрацювати з колективом, який від початку заснування часопису висвітлює відродження народних традицій, пропагує творчі доробки колективів художньої самодіяльності, фольклорно-етнографічних гуртів, бібліотечних працівників, юних музикантів та художників. Не залишаються поза увагою і громадські організації, у т. ч. союзянська родина. Бажаю «народовольцям» подальших успіхів у цій царині та інших тематичних аспектах. Творчого розмаїття Вам, миру в душі і Державі!

Василь Левицький,

завідувач Музею Марійки Підгірянки

у Білих Ославах,

лауреат обласної премій ім. Марійки Підгірянки та районної

ім. Надії Попович,

член НСЖУ:

– Не віриться, що нашій «Народній Волі» – уже чверть віку. Пригадуються її перші кроки – номери, сторінки.

Як ще далеко виднілося до Дня Незалежності, а наша газета однією з перших на Прикарпатті зігрівала паростки української державності від радянсько-сибірських приморозків.

Новостворена районка сміливо пропагувала національно-патріотичне відродження нашого краю. На її сторінках друкують у ті дні літературну спадщину призабутої народної вчительки й поетеси Марійки Підгірянки, більше дізнаємося про наших славетних земляків – Юрія Шкрумеляка та Лесю Верховинку. Саме зі шпальт газети, пізніше верстали у моїй редакції, сторінки майбутніх книг Марійки Підгірянки.

Цьогоріч маю ще один творчий ювілей із двох «четвірок», як почав семикласником Білоославської десятирічки друкуватися у районній газеті. Мрія стати професійним журналістом не збулася… Після трьох спроб у 1980-их роках заочно вступити на факультет журналістики Львівського університету ім. І. Франка не пощастило. Щоразу до переступної конкурсної межі не вистачало одного-двох балів. Не шкодую. Довелося опановувати механічно-технічну спеціальність у лісодеревообробній галузі, пробувати сили у музейній справі, не покидаючи газетярське перо.

Отриманий п`ять років тому спілчанський журналістський квиток вважаю своєрідним дипломом практикуючого журналіста.

Похвально, що наша «Народна Воля» завжди торує людську волю до перемог. І має позитив: у такий складний теперішній час щоп`ятниці надходить до свого читача. Двадцятип`ятирічні підшивки «Народної Волі» – це найповніші томи літопису Надвірнянщини. Це сторінки нашої історії, яка твориться щодня. І дуже добре, щоб і надалі історичні моменти нашого буття віддзеркалювалися в пам`яті місцевого друкованого слова. До речі, у книгозбірні Музею Марійки Підгірянки зберігаються річники часопису із 2000 року.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!