Газета по-надвірнянськи
 

Чи потрібні квіти Надвірній?!?

19 червня 2015, 12:55 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 551 переглядів

У ніч на 12, 15 та 16 червня у Надвірній невстановлені особи викрали значну кількість пластикових квітників із засадженими пеларгоніями, які розміщені на огороджувальних конструкціях проїжджої частини дороги на вулиці Мазепи.

Особи, які це скоїли, не просто знищили працю людей, а спотворили естетичний вигляд міста. Адже мова йде не просто про висадження квітів, а про оформлення та належний благоустрій центральної частини міста і створення цілої композиції. Для оформлення квітників працівники КП «Надвірнакомунсервіс» та ФОП Пушкар Т. М. доклали значних зусиль і щодня їх доглядають.

Виявлено також неодноразові випадки крадіжок декоративних кущів і дерев (туї), висаджених на клумбах у центральній частині міста та посаджених під час Передвеликодної міської толоки 160 саджанців верби у зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука і прибережній смузі річки Бистриця Надвірнянська.

Звертаюся до всіх жителів та гостей міста: не будьте байдужими до згаданих прикрих фактів, виявляйте гуманність та бережливе ставлення до зелених насаджень. Не забуваймо, квіти – це окраса нашого міста, вони прикрашають вулиці та майдани, налаштовують на чудовий настрій і створюють святкову атмосферу.

Сподіваюся на розуміння та підтримку!

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!