Газета по-надвірнянськи
 

Флагман освіти районної – Надвірнянський ліцей

5 червня 2015, 12:43 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 750 переглядів

Минулого тижня представники районної й обласної влади привітали обдарованих школярів, які стали переможцями олімпіад різного рівня і захисту наукових робіт Малої Академії Наук. Про здобутки освітян за цей навчальний рік розповів новопризначений начальник відділу освіти РДА Степан Северилов.

– На третьому етапі олімпіад із базових дисциплін надвірнянці вибороли 47 призових місць, з яких п’ять – перших. На четвертому – учениці Надвірнянського ліцею Христина Огерук із економіки та Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ірина Сідляр із географії вибороли треті місця. На другому етапі захисту наукових робіт Малої Академії Наук переможцями визнали 12 учнів, п’ятеро – перші. На ІІІ всеукраїнському етапі Христина Огерук здобула перше місце із мікро- і макроекономіки, Роксолана Лахва з історії, Мирослава-Олександра Сєрова із фізики, Вікторія Гіль із математики стали третіми (всі навчаються у Надвірнянському ліцеї). Юні економісти із Надвірнянського ліцею перемогли у всеукраїнському турнірі. Та окрім цього ще дуже багато здобутків.

IMG_4013

Привітали дітвору із наближенням літніх канікул і побажали успіху випускникам перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович і депутат обласної ради Володимир Грабовецький. Останній і вручив іменні грошові стипендії переможцям олімпіад і їхнім наставникам від благодійного фонду Юрія Дерев`янка, зазначивши, що з кожним роком ерудованих та розумних дітей стає більше і саме вони повинні збудувати сильну і незалежну Україну.

IMG_4056

Хочеться вірити, що й надалі Надвірнянщина залишатиметься флагманом серед районів Прикарпаття і її випускники куватимуть нові перемоги для популяризації рідного краю. Для цього є всі необхідні фактори – чудові спеціалісти, непогана база і, звичайно, безліч обдарованих дітей. Так що – вперед і до підкорення нових висот!

IMG_4091

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!