Газета по-надвірнянськи
 

Голубе паливо для родини Дмитра Ломея

5 червня 2015, 12:36 | Рубрика: Благодійність, Соціальне Версія для друку Версія для друку 556 переглядів

Голова РДА Олександр Кеніз, заступник керівника апарату РДА Іван Бурій, начальник  управління з експлуатації газового господарства Ігор Лундяк минулої п`ятниці відвідали сім’ю загиблого учасника АТО Дмитра Ломея у Цуцилові.

Попередньо очільник району запевняв, що керівництво  не стоятиме осторонь проблем родин загиблих та поранених, зробить все для того, щоб сім’я загиблого Героя не залишалась на самоті з труднощами та  відчувала підтримку влади.

6cgx3nkq

З ініціативи Олександра Кеніза, шляхом спільних зусиль і підтримки голови ОДА Олега Гончарука та керівництва ПАТ «Івано-Франківськгаз», Надвірнянського управління з експлуатації газового господарства проведено роботу з газифікації  житлового будинку сім’ї Ломей. За словами Ігоря Лундяка, орієнтовна вартість робіт складає майже 20 тис. грн. Необхідні монтажні та пусконалагоджувальні роботи провели слюсарі-газовики Переріслянської дільниці (кер. Михайло Федоришин) Василь Білейчук, Андрій Федорів, Віктор Реміцький під керівництвом майстра Марії Василенко.

Керівник району повідомив, що продовжується робота з присвоєння статусу «Матері-Героїні» Лукач Ганні Іванівні (матері дружини загиблого). Запевнив, що візьме на особистий контроль питання щодо оформлення документів на отримання субсидії та державного акту на право власності на землю.

IMG_4160

Надія Ломей із матір`ю Ганною Лукач подякували районній владі і газовикам за сприяння у вирішенні побутових проблем їхньої родини.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!