Газета по-надвірнянськи
 

Передали автомобіль для медиків у Пісках

19 червня 2015, 12:50 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 559 переглядів

медики

На початку червня бійці окремого підрозділу ЗСУ «Карпатська Січ» від надвірнянських волонтерів отримали автопозашляховик для медичної служби, яка працює на передових позиціях. Це уже четвертий автомобіль, відправлений свободівцями на Схід.  До організації поїздки, а також до збору коштів і речей долучилися церковні громади краю, підприємці, діаспора українців за кордоном.

Волонтер Василь Сенатович зазначив, що у Пісках на передових позиціях перебувають і медики з Надвірнянщини Євдокія Попович, Леонід Білоус і підкреслив: – Ми не можемо просто, склавши руки, чекати, поки наші побратими ведуть боротьбу. Медики повинні бути завжди мобільними для надання першої допомоги пораненим бійцям. Тому наші активісти  зібрали кошти на автомобіль швидкої допомоги для «січовиків», а також за підтримки місцевих жителів та українських церков екіпірували авто. Працівники прокатно-ремонтної дільниці НГВУ, яку очолює Юрій Мушак, зварили броню. Ми дякуємо усім небайдужим надвірнянцям за допомогу! Сьогодні автомобіль у Пісках виконує своє призначення.

Зі слів самих вояків, якби волонтери не допомагали, то навряд чи у них була би можливість захищати Україну від агресора, бо держава ще недостатньо допомагає їм. Вояки вдячні, що їх не забувають і привозять все необхідне. Це не перша і не остання допомога нашого Благодійного фонду. Тільки спільно та в єдності переможемо ворога.

За повідомленням прес-служби

Надвірнянської районної організації

ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!