Газета по-надвірнянськи
 

Повір у себе і ти все зможеш

12 червня 2015, 13:39 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 550 переглядів

IMG_4241

Минулого тижня відбувся щорічний районний фестиваль творчості дітей з обмеженими фізичними можливостями «Ти – не один». До участі залучили більше як 100 учасників, котрі демонстрували свої таланти та представили власні витвори. Організатор свята – відділ освіти РДА. Зі сцени виступили 33 дитини, які, незважаючи на свої недуги, звеселили численних глядачів піснями, танцями, віршами та гуморесками. До глибин душі проймала виставка, де 19  умільців представили вироби із бісеру, паперу, дерева, вишивку і малюнки. Кожному учасникові заходу вручили подарунки, грамоти, невелику грошову допомогу. Також десятьом дітям із особливими потребами вручили по 1000 грн.  До учасників фестивалю звернулися голова районної ради Василь Попович, заступники голови РДА Богдан Зеленчук та Надвірнянського міського голови Василь Василенко. Василь Попович подякував батькам, що вони у такий важкий час не опускають рук, виборюючи краще майбутнє для своїх найрідніших.

IMG_4179

– У районному бюджеті передбачили 5 тис. грн. для підтримки дітей з особливими потребами, також їм допомагають коштами із депутатських фондів та працівники виконавчого апарату райради, – зазначив Василь Попович. Богдан Зеленчук висловив вдячність усім, хто сприяв у проведенні фестивалю, і підкреслив неабияке відчуття оптимізму в його учасників. Василь Василенко закликав пропагувати підтримку людей у потребі.

IMG_4190

Кожен із нас має вносити свою лепту такої допомоги дітям соціальної категорії. Віримо, що таки вдасться зробити життя їхнє трішки легшим, звертаючи увагу на проблеми. Треба просто побачити з яким завзяттям вони вальсували, декламували вір­ші та співали. Це, здається, не так важко: подати руку допомоги потребуючим і побачити усмішки на їхніх обличчях.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!