- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Волонтери екіпірували земляків

Posted By Модератор On 19.06.2015 @ 12:53 In Благодійність,Вторгнення | No Comments

Надвірнянські свободівці продовжують волонтерську діяльність через Благодійний фонд «Свобода. Гідність. Перемога» для забезпечення бійців східного фронту, своїх земляків необхідними речами на передовій.

15 червня Голова Наглядової ради фонду Михайло Іваночко для бійців Національної гвардії України Василя Голінея та Олега Туєшина Новою поштою відправили посилки.

Василь Голіней – житель с. Красна, боєць батальйону «Донбас» Національної Гвардії України, нещодавно разом з побратимами відбув на передову і несе службу в Маріуполі. Йому допомогли придбати тактичні окуляри, рюкзак, кобуру, розгрузку, а також відправили 50 кг харчів, консервів та цигарки на більше 4000 грн.

Депутат Надвірнянської міської ради, свободівець Олег Туєшин – нині військовий 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України. Гвардійцю побратими переслали тактичний ніж, запчастини до автомобіля «Хмаринка», який у лютому волонтери відправили на передову, 40 кг продуктів, засоби гігієни на 4000 грн.

Волонтери висловлюють подяку всім благодійникам, за допомогою яких вдалося екіпірувати бійців: парафії УГКЦ Воздвиження Чесного Хреста у Надвірній та о. Ігорю Шліхутці, жителю м. Надвірна Роману Костику, який щомісяця жертвує кошти зі своєї пенсії та допомагає захисникам України, українській діаспорі зі Швеції та волонтеру Віталію Волошенюку.

За повідомленням прес-служби

Надвірнянської районної організації

ВО «Свобода».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2015/06/volontery-ekipiruvaly-zemlyakiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.