Газета по-надвірнянськи
 

Виділено кошти на ремонт доріг

19 червня 2015, 12:39 | Рубрика: Політика, Ситуація Версія для друку Версія для друку 511 переглядів

Івано-Франківська ОДА на запит народного депутата України Юрія Дерев’янка відзвітувала про кількість коштів, витрачених на ремонт доріг в області.

У 2015 році із державного бюджету на фінансування дорожного господарства області виділено 80 382,7 тис. грн, у т. ч. на погашення кредиторської заборгованості за виконані дорожні роботи на 1 січня 2015 р. – 6 834,6 тис. грн., на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення – 73 548,1 тис. грн., йдеться у відповіді. Поточний дрібний ремонт проводять на ділянках, які втратили несучу спроможність через суцільну ямковість та колійність.

За процедурою відкритих торгів проведено закупівлю робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг. Переможцем торгів визначено ДП «Івано-Франківський облавтодор», з яким укладено договори на виконання підрядних робіт у цьому році.

Юрій Дерев’янко звернувся до голови ОДА Олега Гончарука з проханням надати інформацію щодо плану дій з витрачання коштів, виділених з обласного бюджету нашої області та Держбюджету на 2015 рік на ремонт автомобільних доріг. Він просив зазначити суми коштів, які виділені з міського бюджету та з Держбюджету; які саме види ремонтних робіт будуть виконані; які саме ділянки доріг будуть відремонтовані; коли проведуть тендери на виконання відповідних робіт.

Раніше Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підтримав ініціативу депутатів від Прикарпаття спрямувати наявні 700 мільйонів гривень на ремонт дороги Львів – Рогатин – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці та додатково залучити кошти з Фонду регіонального розвитку – 140 млн. грн., та з місцевих бюджетів – 110 млн. грн., повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!