Газета по-надвірнянськи
 

Звеселили танцями й акробатичними трюками

2 червня 2015, 15:46 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 517 переглядів

Традиційне свято танцю, присвячене Міжнародному дню захисту дітей, подарували краянам минулої неділі вихованці уславленого хореографа Олени Здольник: учасники народного аматорського і дитячого зразкового ансамблів танцю РБК «Горянка» та «Горяночка».

Ведуча свята – Галина Чуревич. Свою майстерність на майдані Шевченка у Надвірній продемонстрували також юні артисти циркової студії РБК «Веселка», яку очолює захоплена своєю справою Галина Гресько.

Загалом у цьому розмаїтому і барвистому дійстві взяло участь понад 2 сотні дітей із Надвірної, а також навколишніх сіл, які по кілька разів на тиждень приїжджають у районний будинок культури на свої улюб­лені заняття.

Цьогорічна весна стала знаковою, зокрема, для юних танцюристів. Вперше в історії школи танцю Олени Здольник наймолодші «горяночки» із батьками і керівником виступили на сценах європейських столиць, у Відні та Празі. Як завжди, спонсорами закордонних поїздок стали батьки цих обдарованих дітей.

На святі танцю заохочувальні грамоти учасникам ансамблів вручили боєць АТО Андрій Лисканюк та заступник голови районної ради Іван Степник.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!