Газета по-надвірнянськи
 

І на фронті, і в тилу: разом ми – сила

31 липня 2015, 14:45 | Рубрика: Військо, Соціальне Версія для друку Версія для друку 578 переглядів

Вояки АТО, демобілізувавшись із рядів Збройних сил України чи Нацгвардії, а також бійці добровольчих батальйонів, стикаються із багатьма соціальними проблемами. Для спільного їх розв`язання ми й вирішили створити громадську організацію «Крук», зазначає голова цієї ГО і член координаційної ради при голові РДА Андрій Лисканюк.

Гострою проблемою для демобілізованих бійців є та, що більшість їхніх пільг існує тільки на папері. – Тому наше завдання – добитися їхнього реального втілення у життя. Завдяки активістам ГО «Крук» вже створена для початку єдина інформативна база, куди вносимо і прізвища мобілізованих людей, – продовжує Андрій Лисканюк. Допомагаємо у мобілізації. Ми є ініціаторами проведення зустрічей із призовниками. Протягом останнього часу відбулося багато нарад. Відчувається суттєве зрушення, зокрема, щодо виділення земельних ділянок. У Надвірній почали розробляти два масиви завдяки сприянню міського голови Зіновія Андрійовича. Потребує вирішення пільгове перевезення «атовців», оскільки перевізники розуміють їх через раз. Також всім, хто повернувся із фронту, виплачують по тисячі грн. матеріальної допомоги. За особистого сприяння першого заступника голови РДА Івана Тодорука і міського голови Зіновія Андрійовича, а також підприємців і небайдужих краян зібрані кошти на придбання автомобіля для ГО «Крук».

За ініціативи «Крука» налагоджують психологічну допомогу бійцям. Невдовзі проведуть круглий стіл. – У планах – раз на два тижні проводити колективні зустрічі із психотерапевтами. Хочуть організувати військово-патріотичний табір для дітей учасників АТО та інших соціальних категорій, а також вирушити у чотириденний похід в урочище «Горгани».

Активісти ГО «Крук» запрошують до співпраці небайдужих краян. Контактний телефон: +38 (096) 775-57-56.

Реквізити ГО «Крук»:

код ЄДРПОУ 39728162,

р/р 26003052514489 (гривня),

р/р 26007052518522 (долар США),

р/р 26007052516449 (євро)

у ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 336677.

Наш. кор.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!