Газета по-надвірнянськи
 

Мобілізація: ситуація критична

31 липня 2015, 14:26 | Рубрика: Військо Версія для друку Версія для друку 528 переглядів

У четвер, 23 липня, відбулася нарада щодо ходу 6-ї хвилі мобілізації, яку провів обласний військовий комісар Володимир Ярмошук. – Ситуація із мобілізацією у Надвірнянському і Богородчанському районах та в місті Яремче є просто катастрофічною. Є такі підприємства, де із 70-80 працівників не призвали нікого. Водночас є села, з яких мобілізували близько 30 людей, – зазначив Володимир Ярмошук. 

На думку військового комісара Надвірнянсько-Бого­родчанського ОРВК Олександра Матьошка, сільські і селищні голови недостатньо працюють у цьому плані. – Найпростіше нічого не робити. Та ми мусимо змінити тих хлопців, яких призвали у третю хвилю мобілізації, – сказав він, звертаючись до керівників органів місцевого самоврядування.

Голова районної ради Василь Попович мовив, що під час попередніх хвиль мобілізації  їхали до людей, просили їх і вдавалося знаходити порозуміння. Але механізм зупинився і, безсумнівно, щось треба змінювати. Ми маємо стати єдиною командою у критичний і переломний час для України. Закликав до конструктивної співпраці голова РДА Олександр Кеніз.

Шоста хвиля мобілізації триватиме до 19 серпня. За цей час необхідно виробити певний стимул для тих, котрі захищають територіальну цілісність держави.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!