Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянські волонтери виїхали на передову

17 липня 2015, 12:43 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 17,322 переглядів

На початку липня волонтери Благодійного фонду «Свобода. Гідність. Перемога» відправили на схід гуманітарну допомогу українським військовим. Її вдалося зібрати за підтримки діаспори, бізнесменів та небайдужих прикарпатців. Надвірнянці більше року разом з депутатом районної ради, свободівцем Михайлом Іваночком активно провадять волонтерську діяльність і допомагають забезпечувати захисників української держави, наближаючи спільну перемогу. За служіння Батьківщині нещодавно Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Михайла Іваночка медаллю «За жертовність та любов до України».

У дорогу вирушили заступник голови районної ради Іван Степник, отець Порфирій, В’ячеслав Кащенко, Михайло Дробаха. Волонтери зустрілися з донецькими побратимами та передали частину вантажу, який доставлять на передові блокпости, де складна ситуація з продуктами та питною водою.

На-сході

Відвідали надвірнянці своїх земляків. Андрію Гриціву у 81-у аеромобільну бригаду волонтери привезли продукти та запчастини до авто. В Артемівськ для передового військового госпіталю за підтримки ПМП «САНА» у м. Надвірна, інших фармацевтичних закладів націоналісти доставили медикаменти, одяг, білизну і продукти. Завезли продукти для бійців підрозділу танкової бригади, артилерійського підрозділу, батальйону «Січ» та воїна з Білих Ослав  Дмитра Василинюка. Волонтери відвідали 4-ий батальйон оперативного призначення Національної Гвардії, де служать Олег Туєшин, Ярослав Сушириба, Андрій Гнип’юк та Андрій Семчук. Бійці Національної Гвардії планують скоро повернуться на ротацію, тому для побратимів із «Карпатської Січі» передали знеболювальні препарати, які їм будуть потрібні. Для військовиків окремої 93-ї бригади «Карпатська Січ», які знаходяться в одній з найгарячіших точок передової – містечку Водяне поблизу Донецького аеропорту, привезли одяг, взуття, продукти, свіжі овочі та хліб. Побратиму Василю Білоусу – індивідуальний пакунок.

У кожній точці східного фронту, де зупинялися волонтери, о. Порфирій відправляв службу та мирував бійців миром із Меджугор’я. Військові мали можливість висповідатися та прийняти Святе причастя. Цього разу хлопцям передали від о. Василя Довганюка з Коломиї, який неодноразово допомагає бійцям на передовій, посвячені вервечки, молитви та прапор з нашивкою Богородиці.

– Ми обрали такий маршрут, щоб відвідати якомога більше бійців, батальйонів, військових частин. Кожен з бійців чекає на приїзд волонтерів, це – як добра вісточка з рідної домівки. Наші бійці надзвичайно вдячні українському народові, землякам за цю допомогу та переконані, разом зможемо дати гідну відсіч агресору, докладаючи максимум зусиль у зміцнення нашої армії!, – наголосив Михайло Іваночко.

Прес-служба

райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!