Газета по-надвірнянськи
 

Плануємо чергову поїздку. Зголошуйтесь.

24 липня 2015, 13:30 | Рубрика: Благодійність, Вторгнення Версія для друку Версія для друку 17,402 переглядів

Із травня дотепер волонтери БО «Надвірнянський фонд сприяння армії» здійснили чотири поїздки у зону АТО. Перша – спільна з івано-франківськими волонтерами у район Лисичанська ( Попасна, Золоте, Оріхове ). Для бійців 24-ої та 92-ої бригад ЗСУ доставили продукти, медикаменти, відбуксирували автомобіль УАЗ. Другий виїзд – бригадою з 8 чоловік будували протягом десяти днів укріплення на передовій лінії оборони у районі м. Горлівки. Паралельно допомогли доставити вантаж від волонтерів із Богородчан у 25-ту бригаду ЗСУ. Третя поїздка – у Золоте і Тошківку (район Лисичанська ). Для заміни на УАЗі знайшли та капітально відремонтували двигун, встановили його на автомобіль. Привезли бійцям продукти, воду та побутові речі. Четверта поїздка зі звичним вантажем – спільно з волонтерами зі Львова при підтримці колег із Дніпропетровська. Доправили медикаменти для «Госпітальєрів» ДУК у Піски, біноклі, продукти, уніформу для наших земляків, котрі воюють у 28-ій бригаді ЗСУ в районі Мар’їнки.

Особливо хочу відмітити зустріч з надвірнянцем Ярославом Шимановським (на світлині).

Славік-02

На жаль, це перший раз ми приїхали до нього на передову, а воює він вже майже рік. Воює на гарячому відтинку фронту. В підрозділі відчувається фронтове братерство та хороша кваліфікація бійців і, хоча живуть хлопці бідненько, та бойовий дух на висоті. Усій Надвірній від Ярослава – вітання! Побували ми і в земляків, які тільки починають свою службу, тому відповідно гостро потребують нашої допомоги. Просимо місцеві громади по можливості організовувати передачі і спільними зусиллями підтримувати вояків.

За останній час зусиллями Фонду відправлено поштою в зону АТО вісім пакунків із формою, взуттям, побутовими речами, медикаментами.

Від імені військових та волонтерів Фонду дякую нашим помічникам, благодійникам, а саме: родині Юрчуків із Надвірної за їх смачні тушонки, волонтерам Михайлу Гавриліву зі Львова, із Дніпропетровська, громаді с. Лоєва, Михайлові Тонких із Надвірної за ремонт двигуна, Богдану Терлецькому, Василю Майхаровичу, ПМП «Сана», МП “Галфармацевтика”, Надвірнянським ЦРЛ та Надвірнянській станції швидкої допомоги, Петру Шевазі з Івано-Франківська за надані запчастини, Олександру Гаврилюку, Миколі Строкошу з Черніїва, Уляні Іроденко з Надвірної, працівникам філії «Укргазвидобування», торговцям та працівникам Надвірнянського ринку та усім небайдужим людям, які нас підтримують.

Запланована чергова поїздка у Маріуполь, Волноваху і Курахове, а також для бійця АТО Василя Янка доставимо автомобіль «Рено-21», який зараз ремонтуємо.

Контактні телефони – 050-707-45-46 або 096-433-18-34.

Слава Україні!

Віталій КОТЛЯРОВ,

Голова БО “Надвірнянський

фонд сприяння армії”,

депутат районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!