Газета по-надвірнянськи
 

34-а сесія районної ради

21 серпня 2015, 14:33 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 418 переглядів

Учора, 20 серпня відбулася 34-а сесія районної ради під головуванням заступника голови ради Івана Степника. Він привітав присутніх із наступаючими святами – Днем Державного Прапора та 24-ою річницею Незалежності України.

Хвилиною мовчання депутати і присутні на сесії вшанували пам`ять загиблого бійця у зоні АТО Івана Югана із Рогатина.

Представлено новопризначеного начальника Надвірнянського міжрайвідділу УСБУ Романа Івановича Парфана, який до цього очолював Коломийський міжрайвідділ УСБУ.

Сесія обговорила понад три десятки питань життєдіяльності району. Серед них – звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя ц. р. та програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя ц. р., а також про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік». Про це доповіли Михайло Обідняк, начальник управління фінансів РДА і заступник голови РДА Богдан Зеленчук. Перший заступник голови РДА Іван Тодорук доповів про виконання рішення районної ради «Про стан цивільного захисту населення в районі», а також про хід виконання депутатських запитів. Про внесення змін до рішення районної ради № 776-27/2014 від 07.08.2014 «Про районну програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в Антитерористичній операції в східних областях України» інформував Іван Гурмак, начальник управління соцзахисту населення РДА. Внесено зміни до ряду районних галузевих програм. Підтримано звернення Верховинської районної ради, адресоване Президенту України, Голові Верховної Ради та народному депутату України Ю. І. Солов`ю, щодо вимоги від Верховної Ради «розглянути питання про відповідальність уряду під керівництвом А. Яценюка за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією та наміри розпродати державне майно в умовах війни».

Особливий резонанс викликало звернення Громадської ради при РДА і Штабу національного спротиву у Надвірнянському районі до голови районної ради В. Поповича і депутатів районної ради щодо недопущення до реєстрації у районному управлінні юстиції осередку ПП «Опозиційний блок», яке зачитала секретар Громадської ради Тетяна Пришляк (публікуємо тут). Сесія з цього питання прийняла два рішення: в одному підтримала згадане звернення; у другому – висловилась за заборону Надвірнянському районному управлінню юстиції реєструвати згаданий осередок «Опозиційного блоку».

Детальніший звіт про сесію – у наступному числі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!