Газета по-надвірнянськи
 

Ще одна доброчинна справа нафтовиків

21 серпня 2015, 14:30 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 509 переглядів

13-ий серпневий день ще раз переконливо довів, що доброчинному роду таки немає переводу. Цього дня жест доброї волі знову продемонстрував колектив НГВУ «Надвірнанафтогаз», презентуючи відремонтовану ним палату у кардіологічному відділенні Надвірнянської центральної районної лікарні.

Заступник начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Роман Струтинський підкреслив роль не тільки адміністрації й профкому, а передусім колективу підприємства. Працівники, хто скільки міг, жертвували кошти на ремонт в лікарні, кошторисна вартість його становить понад 25 тис. грн.

В урочистому відкритті оновленої палати взяли участь керівник ремонтної дільниці НГВУ «Надвірнанафтогаз» Юрій Мушак, інженер Руслан Созанський, майстер Роман Николайчук, робітники Михайло Іванків і Василь Пилип’юк, які дуже постаралися щоб зробити цю палату затишною для пацієнтів. Це уже четверта палата, відремонтована зусиллями нафтовиків. Роман Струтинський закликав лікарів до якісного лікування пацієнтів, відзначив менеджерські здібності головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука, який вміє співпрацювати із колективами підприємств, організацій, приватними структурами та політичними партіями, створюючи таким чином сприятливі умови для лікування хворих і праці медиків. Висловив також впевненість, що війна на сході країни рано чи пізно завершиться перемогою України і з часом збільшаться асигнування на потреби медицини, освіти, культури, соціальної сфери тощо.

Фото-1

Головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук подякував всьому колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» за те, що відгукнувся на «крик душі», таким чином, зробивши внесок в покращення умов у кардіо­логічному відділенні. Завідувач цього відділення Олена Голіней висловила сподівання, що з легкої руки нафтовиків добру справу продовжать й інші трудові колективи, політичні партії, громадські організації.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

 

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!