Газета по-надвірнянськи
 

Загляньте у фестивальний сайт

21 серпня 2015, 14:38 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 451 переглядів

Уже майже три тижні на сайтах районної ради, райдержадміністрації і на сторінці соціальної мережі Фейсбук керівник робочої групи з питань інформаційного забезпечення оргкомітету з проведення ХХІІ Гуцульського фестивалю, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ігор Середюк систематично розміщує цікаву і всебічну інформацію про хід робіт щодо підготовки цього фестивального дійства (а воно має відбутися у Надвірній 11-13 вересня), а також розповіді про Надвірнянщину як Гуцульський край та її славних людей.

Користувачі уже ознайомилися із програмою фестивалю і науково-практичної конференції та розповідями про діяльність робочих груп з підготовки фестивалю. Привернули увагу ілюстровані розповіді про художника з Ланчина, члена НСХУ Ярему Оленюка, поета Січового Стрілецтва Юрія Шкрумеляка, світлої пам`яті поетес-землячок Ірину Яцуру і Надію Попович, мистецьку родину Сергія і Любові Орлів тощо.

Планується запросити окрім місцевих журналістів працівників центральних всеукраїнських ЗМІ для всебічного висвітлення Гуцульського фестивалю, основним мотивом якого стане патріотична тематика героїчної боротьби з російським агресором.

Інф. «Н.В.».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!