Газета по-надвірнянськи
 

Звернення

21 серпня 2015, 14:35 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 574 переглядів

Голові Надвірнянської районної ради

Поповичу В. В.

Депутатам Надвірнянської районної ради

Громадської ради при РДА і Штабу

Національного спротиву у Надвірнянському районі

Ми, представники Громадської ради, доводимо до відома депутатів району, що 19 серпня ц. р. у Надвірнянське районне управління юстиції внесено документи на реєстрацію у Надвірнянському районі осередку ПП «Опозиційний блок». Документи внесла Світлана Миколаївна Яцишин.  У переліку осіб, які входять до складу засновників цього районного осередку, Полатайко Ігор Орестович (м.Надвірна), Гандзюк Марія Михайлівна (с.Гвізд).

Ми глибоко обурені фактом, що у нашому районі після Революції Гідності, після повалення режиму Януковича та у час, коли триває кровопролиття на Сході України, такі факти мають місце, і є люди, котрі наважуються на відновлення та легалізацію антиукраїнських, антидержавних сил. Тому ми звертаємось до усіх депутатів районної ради з вимогою:

1. Довести до відома всіх виборців, громад, до яких ви належите, інформацію про можливий факт реєстрації «Опозиційного Блоку» та людей, які його представляють у Надвірнянському районі.

2. Підтримати представників громадськості щодо недопущення реєстрації «Опозиційного Блоку» у Надвірняському районі.

3. Розпочати процес народної люстрації та відсторонення від державної служби і займаних посад прибічників режиму Януковича, членів партії регіонів, як ворогів українського народу.

4. Ми, представники громадськості, залишаємо за собою право здійснювати акції прямої дії щодо осіб, які причетні до відновлення партії регіонів у районі, на їх робочому місці, вдома чи на вулиці.

Просимо депутатів активно включитись та відстояти разом із нами ідеї Майдану.

За дорученням громадської ради при Надвірнянській РДА

Тетяна ПРИШЛЯК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!