Газета по-надвірнянськи
 

Вельмишанована святочна громадо Надвірної!

25 вересня 2015, 15:14 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 440 переглядів

27 вересня у нашому місті у церкві Воздвиження Чесного Хреста відзначають величний празник (храмове свято). Храмове свято церковці – старенької, але так вимоленої не одним поколінням надвірнянців. Уже вкотре в історії у цьому храмі збираються віряни, щоб засвідчити свою любов до Розіп’ятого Христа та віддати шану і честь Його Хресному знамену. Збираються, щоб піднести Господнього Хреста у своїй душі та засвідчити силу Знамена нашого Спасіння. Адже українському народові, який уже більше дві тисячі років живе під благословенною тінню Чесного і Животворящого Хреста Господнього, така необхідна святість та християнська набожність до Пресвятої Богородиці та Святих української землі для скріплення духу, віри і братньої любові.

Із Божої волі, за ініціативи настоятеля храму отця Ігоря Шліхутки, спільними зусиллями всієї громади та багатьох небайдужих парафіян проведена знач­на частина ремонтних і відновлювальних робіт цієї святині, яка із плином часу потребує реставрації та ремонту. Стара дерев’яна церква, привезена з села Манява, яка є зразком гуцульської народної архітектури, переживши закриття та руйнування у складний тоталітарно-комуністичний період, уже більше як століття кличе вірних на Божественну літургію. І тепер, у цей важкий для нашої держави час, це свято повинно згуртувати усіх нас у молитві за мир.

З нагоди величного релігійного свята прийміть найщиріші вітання. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями Віри, Надії і Любові. Нехай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

Зіновій АНДРІЙОВИЧ,

Надвірнянський міський голова.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!