Газета по-надвірнянськи
 

Богдан Бойчук: «Я не боявся ніколи говорити правду»

16 жовтня 2015, 15:01 | Рубрика: Вибори-2015 Версія для друку Версія для друку 272 переглядів

Богдан Бойчук балотується у депутати районної ради від партії «ВОЛЯ».

Його критерії боротьби за побудову демократичної, вільної, самостійної, незалежної Держави:

1. Не боятися говорити правду і боротися за неї.

2. Кожен громадянин є часткою держави і потрібно починати її будувати із себе, зі своєї вулиці, міста – держава будується знизу.

3. Боротися з корупцією і злодійством.

4. Домагатися, щоб у владних структурах працювали чесні, порядні професіонали.

5. Домагатися від правоохоронних органів результативної роботи щодо виявлення та припинення розкрадання деревини і природних ресурсів.

6. Сьогодні керувати державою повинні українці-патріоти, які хочуть мати свою державу незалежною, могутньою і процвітаючою.

7. Депутат повинен бути сьогодні сміливим і мати волю до змін, бо час дуже критичний і відповідальний.

8. Українці це – ми. Закликаю до спільної праці на благо міста, краю, держави!

– Пане Богдане, розкажіть про свою громадську діяльність.

– Моя громадська діяльність розпочалася з 1989 року – учасник створення товариства української мови-«Просвіта» та її міський голова, організатор годин відродження в місті Надвірна – стрілецькими та бандерівськими піснями піднімали національний дух людей, вперше бандерівський прапор у місті Надвірна був піднятий мною.

На сьогоднішні – член громадської ради при Надвірнянській РДА.

– Ви як людина, яка працювала у культурі, чи підтримуєте ідею ВОЛІ про створення центрів розвитку особистості на Прикарпатті?

– Не важливо як називатимуть ці центри, але програми, що підтримуватимуть культуру, сьогодні життєво необхідні. У нас унікальний край. На території області проживають етнічні групи українців зі своєю самобутньою культурою, це – лемки, бойки, гуцули. Важливо зберегти нашу спадщину і передати молодому поколінню, для цього маємо спеціалістів.

Нам потрібно бути свідомими до ризиків, які, ймовірно, очікують суспільство. Адміністративно-територіальна реформа, хочемо ми чи не хочемо, буде проведена. Пройшовши етап децентралізації, ми можемо втратити свою культуру. Маю гіркий досвід, пропрацювавши в Америці. Там немає самобутньої культури. У нас жива культура, якщо ми її не збережемо, то не зможемо процвітати як нація.

– Ви домагалися звільнення із керівних посад у Надвірній колишніх регіоналів?

– Спільно із представниками громадськості виступив проти реєстрації у Надвірнянському районі осередку ПП «Опозиційний блок», ходили додому до людей, які робили спроби зареєструвати цю антиукраїнську політичну силу. Також виступили проти колишніх регіоналів в органах державної служби.

Вірю молодим людям, які ще не забруднили руки. Виступаю за оновлення посадовців. До влади повинні прийти професіонали і змінити тих, котрі тримаються за посади десятиліттями. Як казав Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди».

– Як збираєтеся зламати систему в Україні, яка будувалася роками?

– Вихід один – змусити кожного добре робити свою роботу. Влада повинна усвідомити, що служить громаді, що вона має бути звітною, відкритою і публічною. Наприклад, заходжу я до великого чиновника, представляюся і запитую, що ви зробили протягом дня? Конкретної відповіді не почув. Кожен із нас є платником  податків і має право знати чи ефективно працює той чи інший посадовець. Чиновник хоче отримувати заробітну плату і нічого не робити для громади. Необхідно зруйнувати ці залишки комунізму.

– Ви виступали проти розкрадання деревини у Надвірнянському районі, наводили відповідні факти…

– Бездіяльність прокуратури, СБУ та правоохоронних органів веде до того, що наші природні надра грабують. Потрібно змусити їх працювати.

Шлях протидіяти несанкціонованому вивезенню деревини простий – поставити вночі міліціонера на дорозі та громадського активіста. Усі знають, хто краде, якими дорогами вивозять ліс. Громадські активісти борються, щоб облаштували блокпост і фіксували вивезення деревини у напрямку з села Пасічної. Є відповідні урядові постанови з цього питання. Першими цього не хочуть у районній державній адміністрації і міліції.

– Які ще порушуєте проблеми у районі?

– Порушував питання на зустрічі районного активу з головою облдержадмініст­рації Олегом Гончаруком про закриття близько 12 нафтових вишок у Надвірнянщині,  свідоме знищення найпотужнішої у західному краї бази Надвірнянського управління бурових робіт. Комусь це вигідно, бо у майбутньому ці вишки будуть приватизовані. Там же зроблена геологорозвідка, пробурені свердловини. Розпорядженням Гончарука було вивчити питання обох сторін і знайти спільне позитивне вирішення. Протягом 3,5 місяців бездіяльності та необізнаністю людей, які керують зараз у нашій держ­адміністрації, це питання не отримало ні руху, ні відповіді.

Також постійно звертаю увагу влади на незаконний видобуток гравію. Звертався до начальника міліції у районі з проханням організувати нічний патруль. Але всі чогось і когось чекають. Думаю, що депутатів від «ВОЛІ». Гарантую – змусимо їх працювати. Зміни будуть. Реформи почнуться з нашого району.

– Пане Богдане, чому йдете у депутати від партії «ВОЛЯ»?

–Тому, що маю волю до змін, маю досвід, знання і силу для боротьби. Пишаюся, що був депутатом Надвірнянської міської ради першого демократичного скликання і депутатом Надвірнянської районної ради другого демократичного скликання.

Наше суспільство несвідоме. Кумівство, корупція і загальна апатія. І всі ми боїмося це признати і сказати правду. Вважаю, що потрібно мати ВОЛЮ завжди казати правду.

Люди втратили віру. Президент – успішний бізнесмен, прем`єр-міністр став мільярдером, олігархічна банда нищить нашу державу і людей як націю, лідерів та патріотів компрометують. Ситуація доведена до крайності. На місцевому рівні від влади ініціативи ніякої. На місцях хочуть залишитися депутати, бізнесмени та керівники, які на своїх місцях працюють по 20-30 років і не знають як працювати по-новому.

Ця каденція триватиме всього 2 роки і я вірю, що за цей час ми з вашою допомогою почнемо будувати нову Україну з нашого міста та району.

Марія ТИМОЧКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!