- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Зеновій Каратніцький: «Я все-таки вірю в людську порядність і її перемогу»

Posted By Модератор On 23.10.2015 @ 15:16 In Вибори-2015 | No Comments

У с. Парище кандидата у депутати Надвірнянської районної ради від УКРОПу Зеновія Васильовича Каратніцького знають усі: активний громадський діяч, трудолюбива і спокійна, але настирлива у простій правді людина, ініціатор громадського об’єднання «Група небайдужих людей».

Опанувавши робітничу професію,  пройшовши важкий заробітчанський  шлях, він добре знає, що таке життя простої трудолюбивої людини, яка постійно покладається тільки на свої руки і свої можливості.

«Я пішов у політику з УКРОПом, бо бачу там рішучих, небагатослівних і небоязливих людей, які знають уже толк у житті і зарекомендували себе, на мою думку, на практиці, а не лише на словах», – каже Зеновій.

Основними напрямами своєї  депутатської роботи Зеновій Каратніцький бачить конкретну допомогу людям села Парище, в якому проживає: «Перед виборами всі дуже багато обіцяють …Я обіцяю лиш те, що зможу зробити сам за підтримки громади».

1. Боротьба з корупцією.

Запровадження місцевих комплексних технологій протидії корупції в основних сферах: державному управлінні,  місцевому самоврядуванні, правосудді, будівництві, освіті, медицині тощо. «Бо це «зло живе у головах» не лише чиновників, а й самих людей, які у деякій мірі і самі  навчили на хабарі», – каже кандидат.

2. Незаконні вирубки місцевого лісу.

«Надіюсь, мене почують і прокуратура, і міліція районна чи обласна. Я буду особисто до них звертатися, а якщо не почують, то з громадою  особисто будемо зупиняти процес незаконної вирубки  і затримувати лісовози», – рішуче налаштований Зеновій.

3. Планова і системна робота щодо ліквідації  стихійних сміттєзвалищ.

«Питання утилізації відходів у нашому районі з кожним роком загострюється все більше. Стихійні сміттєзвалища, полігони твердих  побутових відходів без відповідних документів стають джерелом екологічної небезпеки. Сміття інтенсивно забруднює атмосферу та підземні води, завдаючи шкоди здоров’ю наших людей. Тому потрібно писати нову, фінансово спроможну місцеву програму  і в задекларованих перспективах децентралізації влади братися конкретно вирішувати цю проблему».

4. Всебічна депутатська  підтримка праце­влаштування молодих людей.

«Ринок праці перенасичений юристами, економістами, менеджерами та подібними фахівцями. Тому молодь, яка обрала ці спеціальності, після закінчення навчального закладу, змушена масово перекваліфіковуватись. Тому у нас вихід один: якнайактивніше сприяти перезапуску великих промислових підприємств району та підтримка малого і середнього бізнесу. А це питання має вирішуватися як на державному, так і на місцевому рівнях».

Мар’яна МАЗУР.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2015/10/zenovij-karatnitskyj-ya-vse-taky-viryu-v-lyudsku-poryadnist-i-jiji-peremohu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.