Газета по-надвірнянськи
 

Звернення Надвірнянського міського голови

23 жовтня 2015, 15:21 | Рубрика: Вибори-2015 Версія для друку Версія для друку 17,249 переглядів

У неділю, 25 жовтня ц. р., відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів. У цей день вирішуватиметься доля нашого міста, нашого краю і всієї держави в цілому. Від того, кого оберуть до органів місцевого самоврядування, кому довірять очолити територіальні громади, залежатиме вирішення важливих та нагальних соціально-економічних питань громад.

Зважаючи на те, що в нашій державі відбувається практично постійнотриваючий передвиборчий процес. У суспільстві у певній мірі спостерігається збайдужіння та розчарування. Але кожен свідомий українець, кому не байдужа доля нашої держави, свого рідного міста, майбутнє своїх дітей, повинен усвідомити, що досягнення мети, до якої ми прагнемо, залежить від кожного з нас. Обравши шлях свободи та незалежності, яку зараз захищають наші побратими на сході України, не зрадивши ідеалам Майдану та полеглих Героїв, кожен з нас зобов’язаний виконати свій конституційний обов’язок – проявити волевиявлення та обрати дійсно гідних та достойних людей.

Вірю у нашу національну свідомість, в утвердження цінностей демократії та свободи, у нашу єдність та згуртованість.

Дорогі надвірнянці!

Запрошую Вас у день виборів проявити свою громадянську свідомість і реалізувати своє право вибору. Не будьмо байдужими. Закликаю Вас виконати свій громадянський обов’язок – прийти у неділю, 25 жовтня 2015 року, на свою виборчу дільницю та взяти участь у голосуванні, щоб Вашим правом голосу не зміг скористатися хтось інший.

З повагою

Зіновій АНДРІЙОВИЧ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!