Газета по-надвірнянськи
 

Будні і свята у ліцеї-інтернаті

27 листопада 2015, 15:50 | Рубрика: Освіта Версія для друку Версія для друку 569 переглядів

Напруженими і цікавими для вихованців Прикарпатського військово-спортивного ліцею є і будні, і свята. Відсвяткувавши 20-річчя своєї діяльності, весь особовий склад навчального закладу активно працює над втіленням у життя системи навчально-виховної роботи, в основу якої покладено національно-культурне відродження, становлення національної школи, відновлення історичної пам’яті, науково-дослідницька робота у різних галузях знань.

Активно функціонує Рада сержантів – орган учнівського самоврядування, який координує роботу взводів, контролює відвідування навчальних занять, стан успішності, здійснює заходи щодо попередження правопорушень, збереження майна, організовує дозвілля ліцеїстів. Рада сержантів ініціює проведення військово-спортивних, державних, ліцейних свят. Очолює Раду сержантів головний віце-сержант Андрій Крисан.

У ліцеї також є Комісія Честі ліцеїста. Цьогоріч більшістю голосів Головою цієї комісії обрано старшого віце-сержанта Вадима Козія.

Навчально-виховний процес висвітлюють в інформаційно-публіцистичному віснику «Присягаю Україні» та радіогазеті «Голос ліцею», яка виходить в ефір двічі на тиждень.

Віра БОЙКО,

педагог-організатор

Прикарпатського ВСЛІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!