Газета по-надвірнянськи
 

Перші кроки, які зробить «ВОЛЯ» після виборів

20 листопада 2015, 13:01 | Рубрика: Вибори-2015 Версія для друку Версія для друку 17,291 переглядів

Політична партія «ВОЛЯ» отримала хороші результати на місцевих виборах і вже почала втілювати свою програму в органах місцевого самоврядування в Івано-Франківщині. Про це заявив народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу «112 Україна».

– Перш за все, ми зрозуміємо, як використовувалися ті ресурси, які сьогодні наявні. Це будуть відкриті аудити всіх комунальних підприємств, відкриті всі кошториси, тарифи, буде зрозуміла математика для кожного жителя кожного району, міста і області, – заявив депутат. Дерев’янко підкреслив, що «ВОЛЯ» готова об’єднуватись у коаліції лише з демократичними силами.

– Як нова політична сила ми задаватимемо тон усім тим змінам, які мають європейський світогляд, які стосуються того, щоб ми показали громаді, що можуть і земельні питання вирішувати відкрито і прозоро, і бюджети можуть бути відкритими, і електронне урядування на місцевому рівні може чітко працювати, – заявив Дерев’янко.

Він підкреслив, що 85% кандидатів від «ВОЛІ» – це люди, які ніколи не перебували у політиці, котрі об’єдналися після Майдану і заявили про готовність брати на себе відповідальність. Результати «ВОЛІ» на виборах Дерев’янко пояснює тим, що «люди захотіли нових облич та побачили у людях ВОЛІ якісних та чесних кандидатів». Середній вік усіх депутатів партії «ВОЛЯ» складає 35 років. За гендерною пропорцією – 35% жінок і 65% чоловіків. Це дуже якісний склад людей, які сьогодні об’єднані у молоду політичну партію «ВОЛЯ» і ми сьогодні маємо відповідальність у великій кількості міст і районів.

Нагадаємо, партія «ВОЛЯ» брала участь у місцевих виборах і отримала представників у 143 радах у 8 областях України. Зокрема, із 2319 кандидатів, яких висувала партія «ВОЛЯ», обраними стали 408 депутатів. Так, у Івано-Франківській обласній раді «ВОЛЯ» матиме 7 депутатів. Представники «ВОЛІ» стали мерами міста Нетішин Хмельницької, Вишгорода Київської та міста Самбора Львівської областей. Також люди «ВОЛІ» очолили об’єднані за новим законом громади – Верхнянську Калуського та Старобогородчанську Богородчанського районів.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!