Газета по-надвірнянськи
 

Держслужбі зайнятості – 25

30 грудня 2015, 15:59 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 608 переглядів

З цієї нагоди відбулися урочисті збори працівників районного центру зайнятості. З найщирішими словами вітань до них звернулися перший заступник директора обласного центру зайнятості Тарас Басюга та голова райдержадміністрації Олександр Кеніз із заступником Богданом Зеленчуком.

Директор райцентру зай­нятості Володимир Петрішак ознайомив з історичними віхами та керівниками установи у Надвірнянщині, наголосивши, що починаючи з 1990 року їхні завдання не змінювалися – допомогти людям працевлаштуватися, перекваліфікуватися чи надати їм змогу відкрити власну справу.

IMG_8015

Велику значимість служби зайнятості відзначили представники виконавчої гілки районної влади. Олександр Кеніз наголосив, що вона завжди залишається ядром стабільності і соціального спокою громадян. – Ви надаєте широкий спектр послуг, який спрямований не тільки на безробітних людей, а й на зайняте населення, – зазначив Богдан Зеленчук.

Найкращих працівників РЦЗ за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері зай­нятості, високий професіоналізм, самовіддану працю та сумлінне виконання обов’язків відзначили подяками Міністерства соціальної політики України і правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, а також грамотами обласного центру зайнятості.

IMG_8023

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!